Gracze Juve

maciejovsky | 26 stycznia 2022

Juventus zirytowany postawą Ramseya

Według Il Bianconero Juve jest sfrustrowane postawą Aarona Ramseya

Pomocnik odrzuca wszystkie oferty (mówi się o Newcastle, Crystal Palace i Burnley). Jeśli zawodnik nie odejdzie jeszcze w styczniu, to Stara Dama jest gotowa całkowicie odsunąć zawodnika od zespołu i wysłać na trybuny.

Tak czy inaczej, na miejsce w Lidze Mistrzów zajmowane przez Walijczyka zgłoszony ma zostać Luca Pellegrini.

Źródło: juvefc.com

Subscribe
Powiadom o
8 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Halupa
1 rok temu

Na trybuny z nim!!!

Last edited 1 rok temu by Halupa
pogon
1 rok temu

Za czasów gry w Arsenalu bardzo chciałem Ramseya u nas, ale jego pobytu tutaj to totalne nieporozumienie. Głównie z uwagi na kontuzje. I to kontuzje u każdego trenera: Sarriego, Pirlo, Allegriego. Przecież każdy z tych trenerów ma inny sztab, inne metody treningowe. Trudno uwierzyć w narrację Walijczyka, że te kontuzje to wina Juve. Jeśli klubu nie znajdzie to nie pozostanie nic innego jak przesunięcie go do U23, tam niech pomoże w awansie do Serie B, większy to pożytek niż obecna aktywność Ramseya.

Janson
1 rok temu
Reply to  pogon

W U23 nie pomoże, przecież nie zdąży się wyleczyć do końca kontraktu 😉

Bianconero62
1 rok temu

Powinni go odsunąć. Ramsey jeszcze będzie robić kwas w ekipie, co jest całkowicie niepotrzebne. Ktoś kiedyś rzucił pomysł, żeby wysłać go do młodzieżówki i tam niech się ‚rozgrzewa’ kiedy tamci będą grać i moim zdaniem to byłoby właściwe. Siedzenie na trybunach nie jest upokarzające dla takiego asa jak on.

OldLady
1 rok temu

Powinien zostać wykorzystany jako przykład dla innych jemu podobnych asów – co Juve z takimi problemami robi. Moja propozycja to zorganizowanie mu zajęć w pojedynkę pod nadzorem trenera od przygotowania fizycznego. Niech ćwiczy te partie mięśni, które w piłce nie są potrzebne lub prawie nie są potrzebne. Niech go trener weźmie na siłkę i niech ćwiczy cały dzień tricepsy. Żeby nie biegał, nie robił kondycji, a przede wszystkim nie grał i nie znał pomysłów taktycznych Maxa bo pewnie by je sprzedał. Jak wybrał finanse ponad grę to swoją kasę dostanie. Zastrzegam, że wszystko pod warunkiem, że odrzuca rozsądne propozycje –… Czytaj więcej »

jacojaco/Kicek12345
1 rok temu
Reply to  OldLady

Nie wiem, ale czy to nie podejdzie pod mobbing?

OldLady
1 rok temu

Oj tam, oj tam. Zesłanie na trybuny to w takim razie też byłby mobbing. Choć nie znam włoskiej definicji mobbingu.

clyde_1987_
1 rok temu

Mając do dyspozycji tak wysoką pensję, zwłaszcza w kontekście wieku i stanu zdrowotnego, trudno się dziwić, że Ramsay postępuje tak, a nie inaczej. Sprowadzanie go do zespołu i przyznanie potężnego wynagrodzenia było wielkim błędem naszego zarządu i jak sądzę będziemy się musieli kulać z Walijczykiem do końca obowiązującej umowy.

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi