Prasa

tItOveN | 1 sierpnia 2021

Kaio Jorge w drodze do Turynu [AKTUALIZACJA]

Kaio Jorge zamieścił zdjęcie sprzed samolotu, którym odleciał do Turynu. Jednocześnie Santos podejmuje działania przeciwko fałszywym „współpracownikom”, którzy rozmawiali ze Sky Sport Italia o przyszłości zawodnika.

Brazylijski talent, którego przyszłość teraz to Turyn i Allianz Stadium, opuszcza dziś swój ojczysty kraj. Po przylocie do Piemontu przejdzie testy medyczne i podpisze kontrakt ze Starą Damą.

Napastnik zamieścił na Instagramie zdjęcie ze swoją mamą i jednocześnie agentką tuż przed wylotem do Włoch. Tam rozpocznie on nowy rozdział w swojej karierze.

Gazeta Esportiva donosi w międzyczasie, że „konsultant rynkowy” wypowiadający się ostatnio dla Sky Sport Italia i portugalskiego O Jogo nie był związany z klubem.

Canozzi powiedział, że umowa Kaio Jorge z Santosem obowiązuje do grudnia 2023 roku i że klub rozważy „ofertę w wysokości 15 milionów euro” za zawodnika.

Gazeta podaje, że Santos powiadomił Canozziego i prasę o możliwości podjęcia odpowiednich kroków prawnych przeciwko „fałszywemu pracownikowi” klubu.

Ponieważ Kaio Jorge podpisał umowę przedwstępną z Bianconerimi, Santos postanowił wynegocjować rekompensatę finansową za transfer już teraz. Umowa została podobno domknięta za kwotę 1,5 mln € płatnych natychmiast i kolejne 1,5 mln € w 2022 roku (szczegóły operacji w osobnym wątku – KLIK)

[AKTUALIZACJA]

[15:30] Informacje o locie do Włoch były przedwczesne. Dziennikarze prostują teraz, że Jorge nie jest obecnie w bezpośredniej drodze do Turynu, lecz odbywa przelot wewnętrzny na terenie Brazylii. Wkrótce jednak zabierze się w podróż do stolicy Piemontu.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Cukierixos
11 miesięcy temu

To gdzie on teraz leci?
Kiedy będzie w Turynie?

Cukierixos
11 miesięcy temu
Reply to  tItOveN

Dzięki dzięki mam go od 15 września 2019 haha.
A ty?

Ater
11 miesięcy temu
Reply to  tItOveN

To który jest synem kogo?

Cukierixos
11 miesięcy temu
Reply to  Ater

Raczej to ja jestem młodszy

Przejdź do paska narzędzi