Prasa

Hu Kers | 18 października 2021

Kean: Cieszę się, że piłka wpadła do siatki

Mattia De Sciglio bardzo dobrą wrzutką z lewej strony wyprowadził swoich kolegów na dobrą pozycję przy długim słupku bramki. Główka Rodrigo Bentancura odbiła się od głowy Keana, lądując w siatce obok Rui Patricio.

Napastnik przyznał po spotkaniu, że jest po prostu szczęśliwy, że piłka wpadła do bramki.

Najważniejsze, że piłka wpadła do bramki, nie zdążyłem się nad tym zbytnio zastanowić — wyznał Kean na antenie DAZN po zwycięstwie 1-0.

Skoczyłem z intencją skierowania piłki z powrotem w kierunku dalszego słupka, więc poszło dobrze. Kluczowe było odniesienie zwycięstwa i przywiezienie punktów do domu i to właśnie zrobiliśmy.

Włoch na papierze umieszczony w linii ataku obok Federico Chiesy, w trakcie spotkania pełnił kilka ról w ataku. Czy to odpowiednia pozycja dla niego?

Mogę grać niemal wszędzie, więc muszę być po prostu gotowy, kiedy trener mnie o coś poprosi. Doświadczenia zdobyte za granicą naprawdę mi pomogły i chcę teraz przejść całą drogę z Juve.

 

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
8 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
pogon
11 miesięcy temu

Dla mnie Kean to największe rozczarowanie początku sezonu. Nie skreślam go, bo w PSG w LM oraz wcześniej w Juve prezentował się zacnie, ale nielubiany przeze mnie (pod względem stylu gry) Morata zjada Włocha na śniadanie w każdym elemencie piłkarskiego rzemiosła. Kean przegrywa większość starć, jest bardzo niedokładny, a jak już ma setkę (jak wczoraj) to pudłuje. Dodajmy jego genialne zachowanie w meczu z Napoli, które pozbawiło nas ważnego w kontekście walki o scudetto punktu. Gol z przypadku tej oceny nie zmienia. Kean ogarnij się, bo już nie jesteś juniorem i najwyższy czas grać na miarę talentu i się rozwijać.

OldLady
11 miesięcy temu

„Skoczyłem z intencją skierowania piłki z powrotem w kierunku dalszego słupka” No nieźle odpłynął. On wyskoczył z intencją zapakowania piłki do siatki, ale tej od MDS, a nie od Bentancura – to nie tak, że chciał wyskoczyć i korygować to co źle zrobił Benta. Śmieszne to trochę, że nie dostrzega tej przypadkowości – tak jakby bał się, że gol z przypadku nie będzie mu poczytany za zasługę. Kean mnie irytuje – żeby taki chłop nie umiał zrobić tego co powinno mu przychodzić najłatwiej – zastawić się – to ja nie wiem co on się nauczył za granicą. W zasadzie to… Czytaj więcej »

OldLady
11 miesięcy temu
Reply to  Hu Kers

Wyszła zabawnie to fakt – ale niechże nie opowiada, że chciał z powrotem skierować piłkę do siatki. To znaczy, że przed jego działaniem nie leciała do siatki i on to spowodował w pełni świadomie. Tymczasem Benta idealnie go wycelował. Może się czepiam o drobiazgi w sumie, ale rozbawił mnie trochę Kean jak się cieszył jakby to on do początku wyczarował tego gola dzięki swojemu mega skillowi – a reszta drużyny cieszyła się z ewidentnego farciku.

Luke44islands
11 miesięcy temu

Bramka z przypadku, mega pudło już nie z przypadku. Oby wpadł do Juve tylko na chwilę. To nie jest napastnik na odpowiednim poziomie, potencjał na rozwój też raczej nie za duży.

wojojuve
11 miesięcy temu

Kean byłby idealny do roli jokera, talentu, który wchodzi na końcówki i konkretnym zadaniem i aby walczył o wejścia z Kaio. Jednak problem z w tym, że on ma przyjść do nas za ogromne pieniądze, stąd i oczekiwania duże. 15-20mln to powinna być adekwatna cena za niego i wtedy moglibyśmy dać mu więcej czasu na rozwinięcie skrzydeł.

andi
11 miesięcy temu

Słaby w dryblingu, przeciętny w wykończeniu, z gorącą głową i słabym przeglądem pola i ten gość ma kosztować 35?!
W PSG takze napastnicy z naszej ligi ustanowili by własne rekordy.

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi