Gracze Juve

Hu Kers | 14 listopada 2021

Kean i Kaio Jorge błyszczą w sparingu

Pod nieobecność aż 17 zawodników pierwszej drużyny, Juventus gościł w sobotę rano La Pianese w towarzyskim spotkaniu na boisku treningowym Continassa. Swoje szanse na zaprezentowanie się trenerowi otrzymali młodzi napastnicy Moise Kean i Kaio Jorge.

Jak donosi Calciomeracto, dwaj gwiazdorzy siali spustoszenie, a Bianconeri wygrali z Toskańczykami jedenastoma bramkami, zachowując czyste konto.

Oczywiście mecz nie miał być wielkim wyzwaniem, ale okazał się szansą dla trenera, by dać dodatkowe minuty tym, którzy w tym sezonie nie brali zbyt wiele. Kean, mimo że powrócił dopiero po kontuzji, zaznaczył swój powrót owocnym występem, w którym zdobył cztery bramki. Kaio nie pozostał w tyle, samemu zdobywając hat-tricka.

Na listę strzelców wpisał się również Athur Melo. Pozostałe gole zostały zdobyte przez zawodników Juventusu U23: Emanuele Zuelli (dwa razy) i Mattia Compagnon.

Po tym meczu towarzyskim Allegri dał swojemu zespołowi dwa dni odpoczynku. Treningi na Continassa zostaną wznowione we wtorek, gdy Bianconeri rozpoczną przygotowania do przyszłotygodniowego starcia z Lazio, podczas gdy piłkarze z zagranicy będą stopniowo wracać do Turynu.

 

Źródło: juvefc.com

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Przejdź do paska narzędzi