Gracze Juve

maciejovsky | 8 grudnia 2021

Kean: Juventus nikogo się nie boi

Moise Kean przyznał, że Juventus nie boi się wylosowania jakiegokolwiek przeciwnika w 1/8 finału Ligi Mistrzów.

Napastnik strzelił dziś de facto zwycięskiego gola w starciu z Malmo, jednak irytował nieskutecznością w dalszej części meczu.

To bardzo satysfakcjonujące, że awansowaliśmy jako zwycięzcy grupy. Daje to nam jeszcze większą motywację do cięższej pracy i bycia gotowym w decydujących fazach rozgrywek.

Juventus nikogo się nie boi – jesteśmy świetną drużyną i będziemy gotowi zmierzyć się z każdym. Kiedy jestem w Turynie, to czuję się jak w domu.

Nagroda dla piłkarza meczu? To dopiero początek, ale to ogromna motywacja dla mnie i sygnał, żeby pracować ciężej i dawać z siebie jeszcze więcej dla drużyny.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
8 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
pogon
9 miesięcy temu

Za tego Pana zabulić musimy blisko 40 melonów. Byłem za jego sprowadzeniem (chyba niezbyt uważnie oglądałem PSG), ale za 20, nie 40. A to co prezentuje to raczej go sytuuje jako zawodnika za 10-15 mln. Może go jakoś Allegri ogarnie, ale powoli tracę nadzieje.

OldLady
9 miesięcy temu
Reply to  pogon

Kean to nie jest w żadnym wypadku zawodnik na poziom Juventusu. On nie umie nawet wykorzystać swoich walorów fizycznych, zastawić się , przyjąć pod kryciem , odegrać i wybiec na pozycję.

On się nie rozwija. Przynajmniej ja nie widzę postępu od ostatniego okresu u nas.

wojczech7
Admin
9 miesięcy temu
Reply to  pogon

10-15? Za co byś tyle zapłacił? Fryzurę?

anavrin_
9 miesięcy temu

„Juventus nikogo się nie boi”, powiedział Kean marnujący ze trzy setki po meczu z właściwie drugoligowcem.

Kriksos
9 miesięcy temu

Wielu jarało się jak przychodził, ja ten ruch krytykowałem to po mnie jechali ale ten zawodnik nie jest na poziomie żadnego klubu w Europie występującego w LM. To atrapa zawodnika i zarówno jego jak i Moraty musimy się pozbyć.

Pepe_Mar
9 miesięcy temu

Czy nikt w klubie nie mówi takim graczom jak Kean czy Rabiot, że grają taką padakę aż oczy krwawią? Im wiecej wypowiedzi zawodników grających ponizej pewnego poziomy, tym bardziej we mnie rosną negatywne emocje w stosunku do nich. Zero pokory czy autorefleksji z ich strony…

neq1897
9 miesięcy temu

FORZA KEAN 💪

Przejdź do paska narzędzi