Prasa

einhard | 24 kwietnia 2021

Kessie żałuje przysługi wyświadczonej Bonucciemu

Franck Kessie rozmawiał z La Gazzetta dello Sport, z którą omówił swoją karierę.

Iworyjczyk poruszył kwestię swojego przezwiska „Prezydent” (pewnego dnia zajął miejsce parkingowe przynależne do CEO Milanu, Ivana Gazidisa), opowiedział o swoim stylu gry, hołdzie złożonym ojcu i przygotowaniach do Ligi Mistrzów. My publikujemy jednak fragment, w którym 24-latek opisał swój żal dotyczący przysługi wyświadczonej Leonardo Bonucciemu, a mianowicie oddania Włochowi koszulki z nr 19.

Wyjaśnił mi, że to dla niego bardzo ważne. Rozmawiałem z dyrektorem Leonardo, trenerem Vincenzo Montellą, a nawet Gennaro Gattuso, który był wówczas trenerem drużyny młodzieżowej… Bonucci był większym zawodnikiem, z większym doświadczeniem. Nie wiem, czy podjąłbym tę samą decyzję ponownie.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Pavelo93
1 rok temu

„A gdyby nie nieuznana bramka Muntariego…” 😉
A tak serio – zawsze są spięcia, nieporozumienia, to normalne. Nie wiem czy taki news powinien się na tej stronie pojawić bo kompletnie nic nie wnosi i informacja że Messi poczuł się źle bo oddał numer, jest informacja nieistotna. Zawsze mógł się nie zgodzić i żałować później że nie pozwolił Bonucciemu, raz w życiu grać w Mianie z jego ukochanym numerem 19.

Dbajmy o poziom newsów.

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi