Gracze Juve

maciejovsky | 18 lutego 2020

Khedira i Bernardeschi wracają do treningów

Sami Khedira i Federico Bernardeschi powrócili do treningów, a podczas sesji z drużyną zabrakło Miralema Pjanicia.

Bianconeri powrócili dzisiaj do zajęć drużynowych po tym, jak trener Sarri dał im wolny poniedziałek. Po kontuzjach treningi wznowili także Khedira i Bernardeschi. Szkoleniowca Starej Damy szczególnie cieszy powrót reprezentanta Niemiec, który pod koniec listopada przeszedł operację kolana.

Niedostępny do gry oprócz Douglasa Costy i Meriha Demirala jest także Miralem Pjanić, który w meczu z Brescią odniósł kontuzję mięśniową i zabraknie go na pewno w spotkaniu ze SPAL, ale na mecz 1/8 finału Ligi Mistrzów powinien być już gotowy.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
15 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Lucky13131313
4 lat temu

Nie wiedziałem, że Berna był kontuzjowany…
On gra taka padake, że nawet nie patrzyłem czy siedzi na ławce…

tItOveN
Admin
4 lat temu
Reply to  Lucky13131313

Tak, Berna miał jakiś problem. Sarri wspominał o tym na konferencji prasowej przed meczem z Brescią.

Nano
4 lat temu

Szkoda Federico.. Mam wrażenie, że od momentu przyjścia CR7 przybrał masy mięśniowej i zatracił swoje walory skrzydłowego.. Też mam krytyczne zdanie na temat jego gry. Mam jednak nadzieję, że jeszcze nam coś dobrego pokaże. Lubię chłopaka.

Lucky13131313
4 lat temu
Reply to  Nano

Ja też lubię Fede i miałem ogromną nadzieję, że zostanie jedna z twarzy Juve na lata.

Harun
Harun
4 lat temu

Wraca nasz najbardziej bramkostrzelny pomocnik.😉

Nano
4 lat temu
Reply to  Harun

Jeden z głównych współtwórców finału w Cardiff – Sami Khedira 😁😂👍

Harun
Harun
4 lat temu
Reply to  Nano

A nie? Ile ty masz lat? Był wtedy absolutnie jednym z kluczowych zawodników w tej drużynie. Allegri, gdyby to czytał, na pewno by potwierdził. Na szczęście gość nie czyta głupot produkowanych przez gimbusów.

OldLady
4 lat temu
Reply to  Harun

Khedira w ważnych meczach w LM raczej nie zawodził. Oczywiście , że był kluczowy i można śmieszkować , ale jego powrót to wzmocnienie o ile będzie w formie.

Nano
4 lat temu
Reply to  OldLady

Przynajmniej Ty masz dystans i poczucie humoru 🙂 👍

Nano
4 lat temu
Reply to  Harun

Kolejny pokaz frustracji i kultury. Mam wystarczająco, żeby nie obrażać innych, tylko komentować ich zdanie. Zwolnij jeszcze Allegriego.

anavrin_
4 lat temu

Uuu, jeszcze będzie dynamit w drugiej linii!

Janson
4 lat temu

No to w końcu nasza gra nabierze tempa…..

pogon
4 lat temu

Khedira był ważnym zawodnikiem dla Juve, ale nigdy poziomem nie zbliżył się do tego co prezentował Vidal lub Pogba. Obecnie to nie jest jednak ten sam zawodnik co na początku przygody z nami. Stał się powolny, siły ma na jedną połowę spotkania. Czlapie po tym boisku , a w ostatnim sezonie zatracił nawet swoją skuteczność. Jeśli Sarri w nim upatruje zbawienia środka pola to chyba o scudetto będzie ciężko .

OldLady
4 lat temu
Reply to  pogon

Będzie stawiał, a do tego Khedira okaże się naszym wzmocnieniem i trochę poukłada grę. Sarriball to nie będzie, ale rawda jest taka , że Khedira przy Matuidim to piłkarz genialny technicznie , obdarzony wizją gry i do tego niebywale skuteczny. O zgrozo.

anavrin_
4 lat temu
Reply to  pogon

Zbawienie może nie, ale wydaje mi się, że z Samim na boisku gra jest bardziej poukładana w środku. Choć nie wiem, dlaczego, gdybym miał wskazać konkretne tego przyczyny, może Khedira roztacza jakąś aurę spokoju wokół siebie, haha.

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi