Prasa

switi | 15 marca 2021

Kibice pragną powrotu Pogby

Juventus złożył Paulowi Pogbie życzenia z okazji urodzin na Twitterze, kibice Starej Damy skomentowali wpis, wzywając klub do sprowadzenia Francuza z powrotem do domu.

Pogba wrócił do Manchesteru United z Juventusu w 2016 roku za kwotę 100 milionów euro.

Francuz wciąż żyje w bardzo dobrych stosunkach z dyrektorami i zawodnikami Juventusu, a kibice marzą o jego powrocie do Turynu od momentu odejścia.

Pogba skończył dziś 28 lat, a jego były klub podzielił się na Twitterze wiadomością z życzeniami z okazji urodzin. Jak to zwykle bywa przy tej okazji, kilku fanów Juventusu skomentowało post, prosząc drużynę o sprowadzenie Paula latem do Turynu.

Kontrakt Pogby z Manchesterem United wygasa w czerwcu 2022 roku, a jego agent, Mino Raiola, ostatnio odmówił komentarza na temat jego przyszłości.

Nie mogę mówić o Pogbie, ponieważ ludzie są zdenerwowani, nie śpią po nocy – powiedział Raiola w lutym tego roku.

Źródło: football-italia.net

 

Subscribe
Powiadom o
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
OldLady
3 lat temu

Ew. transfer ma swoje plusy i minusy:

  • piłkarz gwarantujący solidny poziom – podniósłby poziom naszej pomocy
  • medialny, ma swoich fanów
  • zna środowisko i nie potrzebuje się aklimatyzować itd.

Minusy:

  • cena
  • pensja
  • podatność na kontuzje – mam wrażenie, że przez to, że mu się nie chce

Pytanie czy jest sens inwestować w takie sentymentalne powroty, za duże pieniądze. Może lepiej wychować sobie nowego Pogbę, za mniejsze pieniądze, który będzie starał się jak Paweł na początku.

Aldo
3 lat temu

Wolę Locatelliego i Aouara.

Apo
Apo
3 lat temu
Reply to  Aldo

A ten Aouar to nie spuścił czasem mocno z tonu w tym sezonie i jest po prostu wymieniany tu z automatu jako ewentualne wzmocnienie?

Last edited 3 lat temu by Apo
luque10
3 lat temu
Reply to  Apo

Czy ja wiem, w poprzednim sezonie w lidze zdobył 3 bramki i zaliczył 4 asysty, w tym ma jak narazie 5 bramek i 4 asysty.
Poprzedni mógł wydawać się lepszy w jego wykonaniu, z racji Ligi Mistrzów, która jest oknem wystawowym dla zawodnika.
Sam Aouar to bardzo dobry piłkarz, materiał na klasowego zawodnika. Jednak on jeden nie odmieni naszej pomocy, a właściwie jego cechy są mniej pożądane (według mnie) niż takiego Locatelliego.

Aldo
3 lat temu
Reply to  Apo

Wymieniłbym Zaniolo sprzed kontuzji, bo wolałbym iść w stronę Juve Italia, ale jak już jesteśmy przy Francuzie to mierzę siły na zamiary i wymieniłem go z uwagi na umiejętności oraz prawdopodobieństwo transferu. Patrząc na Lotito to za SMSa krzyknąłby sobie jakieś chore pieniądze. Mógłbym też wymienić de Jonga, Kimmicha, Sabitzera, ale jaki to ma sens?

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi