Kibice

tItOveN | 18 sierpnia 2019

Sierpniowy boom w J|Museum

W tygodniu pomiędzy 10. a 17. sierpnia J|Museum odwiedziło ponad 7 000 gości z całego świata. 

Muzeum Juventusu po raz kolejny okazało się bardzo popularnym kierunkiem zarówno dla Włochów, jak i turystów z całego świata, którzy chętnie odwiedzali obiekt zlokalizowany w samym sercu Allianz Stadium.

W ostatnim tygodniu muzeum Starej Damy odwiedziło ponad 7 000 osób, z czego ponad połowa to obcokrajowcy. Natężenie zwiedzających doprowadziło do wzrostu ogólnej liczby wycieczek organizowanych w ciągu tego tygodnia (70% odwiedzających wybierało opcję ze zwiedzaniem stadionu Allianz, tym samym obiekt obchodziło 13 grup dziennie). Największy ruch odnotowano w środę, 14 sierpnia.

Liczby te ponownie ukazują spore zainteresowanie J|Museum i są zbliżone do tych rekordowych osiągniętych w zeszłym roku – dzięki sierpniowym „boomie” po ogłoszeniu transferu Cristiano Ronaldo.

Muzeum Bianconerich, po sukcesie odnotowanym pod koniec sezonu 2018/2019 (wzrost odwiedzających o 15% względem roku poprzedniego), udanie zatem wchodzi w nowy, intrygujący sezon 2019/2020.

 

Źródło: juventus.com

1
Dodaj komentarz

Please Login to comment
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Pepe_Mar Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Pepe_Mar
Użytkownik

Zarząd odwalił kupę dobrej roboty z inwestowaniem w infrastrukturę. Teraz tylko poprawić pracę nad sprzedażami i można spać spokojnie 😀

Przejdź do paska narzędzi