Gracze Juve

einhard | 9 czerwca 2020

Kilka wymian z Romą w to okienko?

Tuttosport kolejny raz przekonuje, że między Juventusem i Romą może w najbliższym czasie dojść do nie jednej, ale kilku wymian zawodnikami.

Gazeta twierdzi, że dyrektor sportowy Bianconerich, Fabio Paratici i dyrektor generalny Giallorossich, Guido Fienga spotkali się, aby omówić możliwe scenariusze na letnie okienko.

Juventus ponoć chciałby wykorzystać Cristiana Romero, Federico Bernardeschiego, Daniele Ruganiego i Rolando Mandragory do pozyskania Bryana Cristante, Cengiza Undera i Nicolo Zaniolo.

Ten ostatni pozostaje na szczycie listy życzeń Juve. Według gazety Roma oczekuje za Zaniolo około 60 milionów euro, co może spowolnić operację Juventusu, który miał nadzieję przekonać Giallorossiego, oferując w zamian Ruganiego i Bernardeschiego.

Juventus ponadto może odkupić Mandragorę z Udinese za 26 mln euro, wykorzystując go do wymiany za Cristantei i gazeta przekonuje, że w tej kwestii oba kluby mogą osiągnąć porozumienie jeszcze w tym miesiącu.

Z kolei zarówno Romero, jak i Under są wyceniani na 30 milionów euro i obie strony podobno chętnie wymieniłyby się tymi piłkarzami. Tuttosport oczekuje, że rozmowy Paraticiego z dyrektorem Romy kontynuowane będą w najbliższych dniach.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
kelso
2 lat temu

Zaniolo na Bernę:D Jasne.

Cristante na Mandragorę to nie ma wiekszego sensu ale klub potrzebuje hajsu wiec kto wie, może jest w tym 5 % prawdy. Pewnie i tak więcej niż w tych bredniach o Arthurze.

OldLady
2 lat temu

Inter po Tonaliego, a my po Zaniolo. Tak to się pewnie skończy. W sumie – nie tak źle. Pożegnanie z Berną byłoby dobrym ruchem.

Apo
Apo
2 lat temu

Dla nas korzystna wymiana. Chociaż okienko dopiero za kilka miesięcy , terminarz napiety, nie można wykluczyć że Bernandeschi w końcu zacznie spełniać pokładane w nim oczekiwana. Po cichu na to liczę. Ostatni dzwonek dla niego, potencjał jest, przebłyski były, czas na ostateczną próbę😉

pogon
2 lat temu

Nie po to Berna zmienił agenta na zagranicznego, żeby mu ogarniał transfer do Romy. Jeśli Włoch odejdzie to do Hiszpanii lub Anglii. Zaniolo po kontuzji to pewna niewiadoma. Cristante ok, pod warunkiem odejścia Rabiota – tańsza opcja na rezerwowego. W sumie można by zrobić wymianę Rugani-Cristante 1:1, nam nic nie ubywa. Under od dłuższego czasu stoi w miejscu, jakoś nie widzę go w Juve, ale może to jakaś opcja na rezerwowego.

Przejdź do paska narzędzi