Liga Mistrzów

einhard | 11 marca 2019

Koke: Jesteśmy gotowi na wojnę

Koke spodziewa się wojny z Juventusem i prowadzenia 2-0 nie bierze za pewnik w kwestii awansu.

Najbardziej zależy mi na jakości naszej gry. Musimy grać na odpowiedniej intensywności. Wiemy, że pierwszy mecz zakończył się dla nas bardzo pozytywnym wynikiem, ale wszystko może się zdarzyć. Nadal jednak wszystko zależy od nas. – powiedział pomocnik Atletico Madryt podczas konferencji prasowej.

Juve jest bardzo silne w powietrzu oraz w pressingu i będzie miało za sobą cały stadion, ale gramy 11 na 11 i także jesteśmy mocni. Jesteśmy gotowi i postaramy się, aby nie było żadnej niespodzianki. Chcemy przejść za wszelką cenę, więc wiemy, że wynik pierwszego spotkania jest pozytywny, ale nie ostateczny.

Do przejścia do następnej rundy pozostaje jeszcze 90 minut. Mamy doświadczenie w tego rodzaju spotkaniach na tym poziomie i chcemy to wykorzystać na naszą korzyść.

Atletico Madryt nigdy nie wygrało Ligi Mistrzów, ale to może to być ich rok. Odpadły już, chociażby Real Madryt i Paris Saint-Germain, a jutro zawodnicy Simeone mogą wyeliminować Juventus.

Wiemy, że wszystko może się zdarzyć w Lidze Mistrzów. Jesteśmy pokorni, wiemy, że mamy przed sobą świetny zespół. Graliśmy bardzo dobrze na Wanda Metropolitano i przyjechaliśmy tutaj przekonani, że możemy osiągnąć podobny wynik, ale musimy dać z siebie wszystko.

 

źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi