Liga Mistrzów

einhard | 18 września 2019

Koke: Nie chodzi o zemstę

Koke twierdzi, że Atletico Madryt nie myśli o zemście na Juventusie i liczy na słabszy mecz Cristiano.

Tu nie chodzi o zemstę – powiedział pomocnik w wywiadzie dla hiszpańskiej gazety Marca.

Każdego roku jest inaczej, wiemy, że będziemy grać przeciwko jednej z najlepszych drużyn na świecie, która ma świetnych piłkarzy. Z pewnością będzie to dobry mecz.

Najważniejsze jest jednak wyjście z grupy. To jest nasz cel, podobnie jak zwyciężanie nie tylko przeciwko Juventusowi, ale i ze wszystkimi innymi.

Juventus to nie tylko Cristiano Ronaldo. Szanujemy wszystkich ich zawodników. Możemy mieć tylko nadzieję, że CR7 nie zagra swojego najlepszego meczu i postaramy się go zatrzymać, tak aby nie zrobił tego, co zrobił ostatnio.

W zeszłym sezonie zrobiliśmy wszystko, aby awansować. W Turynie i na Wanda Metropolitano graliśmy w ten sam sposób.

Zagraliśmy świetny mecz domowy, ale w Turynie sprawy nie potoczyły się tak, jak byśmy tego chcieli. W każdym razie mieliśmy do czynienia z drużyną taką jak Juventus, która może wygrać spotkanie w dowolnym momencie, tak jak dokonał tego Cristiano.

Szczerze mówiąc, była to niewytłumaczalna porażka. Rzeczy po prostu się nie ułożyły, ale jak to w życiu, żaden dzień nie jest taki sam. Zmierzyliśmy się z nimi w zły dzień, podczas gdy dla nich był to ten właściwy moment. Ich bramki padły w odpowiednich momentach: w połowie pierwszej połowy, na początku drugiej połowy i na końcu spotkania.

 

Źródło: tuttojuve.com / juventus.com

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi