Transfery

Hu Kers | 9 sierpnia 2021

Kolejna oferta za Locatelliego

Stara Dama z kolejną ofertą za Locatellego.

Jak donosi Romeo Agresti w kolejnych godzinach ma mieć miejsce, kolejne, czwarte już spotkanie pomiędzy Juventusem oraz Sassuolo.

Nieco inaczej sytuację przedstawia Alfredo Pedulla, którego zdaniem Bianconeri rozpoczną jutro kontakty w celu umówienia spotkania na środę.

Dziennikarze zgodni są jednak co do tego, że Cherubini planuje domknąć operację w tym tygodniu, podnosząc tym samym ofertę za zawodnika. Pjanić pozostaje opcją jedynie w przypadku rozstania z Aaronem Ramseyem.

Źródło: twitter

Subscribe
Powiadom o
14 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Pepe_Mar
10 miesięcy temu

Może ten sparing z Barcą dał im do myślenia i dojdą do porozumienia.

pogon
10 miesięcy temu

Może ja czegoś nie rozumiem w tym wszystkim, ale jeśli potrzebujemy na Locatellego tych 30 brakujących milionów to czemu puszczamy Demirala na wypożyczenie? Jak dla mnie sprawa prosta: Atalanta ma 50 mln z Romero to ma hajs, żeby kupić Demirala. Jak nie kupuję to Demiral zostaje. A teraz nie mamy ani pieniędzy na Locatellego, ani wartościowego rezerwowego.

domin100
10 miesięcy temu
Reply to  pogon

Może jesteśmy zbyt małymi ludźmi poza zespołem żeby ogarniać pewne sprawy… Z tego co się orientuję to Atalanta wypożyczyła Romero do Tottenhamu więc nie otrzymała jeszcze 50 mln. Druga sprawa, może nie było chętnego na Demirala za zbyt dobra cenę.

semtex_yo
10 miesięcy temu
Reply to  pogon

Atalanta nie ma tej kasy bo Romero to tez wypozyczenie z odroczona zaplata.

pogon
10 miesięcy temu
Reply to  semtex_yo

Jest przymusowy wykup więc to niewiele zmienia. Z Demiralem jest tylko opcja wykupu.

semtex_yo
10 miesięcy temu
Reply to  pogon

zmienia tyle ze piszesz farmazony nie pierwszy raz i na podstawie nieprawdziwych informacji opierasz swoja subiektywna opinie.

pogon
10 miesięcy temu
Reply to  semtex_yo

Skoro jest przymusowy wykup to mają pewną kasę. I to nie zmienia faktu, że nikt nie musiał wypożyczać Demirala, chyba że było jakieś wymuszenie.

wojczech7
Admin
10 miesięcy temu
Reply to  pogon

No nie musiał, ale najpewniej chciał. Bierzesz to pod uwagę? Czy Twoja racja jest najtwojsza? 🙂

Swoją drogą – skąd znasz warunki wypożyczenia Demirala? 🤔

Last edited 10 miesięcy temu by wojczech7
luque10
10 miesięcy temu
Reply to  wojczech7

Mieliśmy Dragusina ( który ostatecznie nie jest jeszcze wiele wart), Ruganiego ( który przez wysoki kontrakt i brak umiejętności, nie interesuje nikogo) i w końcu Demirala, którego chce Atalanta, a który zarabia w miarę sensownie, ale nękają go kontuzje i przez to większość sezonu się leczy. Rzeczywiście mieliśmy pole manewru, że chu chu 😉
Demiral nie miał nic przeciwko bo jeśli wierzyć plotkom, domagał się gry… którą otrzyma.

anavrin_
10 miesięcy temu
Reply to  pogon

Wykup po sezonie, nawet jeśli obowiązkowy, zmienia przecież bardzo wiele w kontekście rozliczenia danego roku finansowego. Trochę dziwi, że kibic Juventusu, klubu który niemal co roku kombinuje jak poprawić słupki w Excelu na koniec roku finansowego (sportowego), zapomina o tym. Co jak co, ale my mamy w tym wprawę i sporo mogliśmy – chociażby tutaj na stronie – o tym poczytać. Atalanta, jak sądzę, po prostu nie chce sobie „brudzić” w księgach na ten sezon i jeśli nie mają kasy za Romero TERAZ, to nie wydadzą jej z wyprzedzeniem za Demirala. Ot, to po prostu klub nie żyjący ponad stan,… Czytaj więcej »

Last edited 10 miesięcy temu by anavrin_
Kurczi
10 miesięcy temu
Reply to  pogon

Hmm może na przykładzie. Chcesz kupić mieszkanie za 500 000zł których dziś nie masz. Ale wiesz że dostaniesz te pieniądze za rok. I teraz opcja A bierzesz kredyt i kupujesz mieszkanie wiedząc że będzie Cię to kosztować ponad 500 000zł (oprocentowanie) czy B czekasz rok i kupujesz za gotówkę bez oprocentowania? Nie wnikając już w warunki tego obowiązkowego wykupu (nie życząc nikomu może jak piłkarz się przekręci to płacić nie będą) to róznica jednak jest spora.

NoGood
10 miesięcy temu
Reply to  pogon

O ile się nie mylę to po sezonie jest do
zapłaty jakieś 50mln za Chiese

neq1897
10 miesięcy temu

uwielbiam tego gościa… jego upór dążący do bycia bianconero na który żadnego wpływu nie mają pieniądze, z automatu wpisuje go do zawodników najbardziej kochanych, czyli legend klubowych 😏 jaram się 💪😁

anavrin_
10 miesięcy temu

Po okresie stagnacji w temacie transferu Włocha taka informacja cieszy, bez dwóch zdań.

Przejdź do paska narzędzi