Kontrakty

Hu Kers | 1 września 2021

Kolejne rozmowy w sprawie kontraktu Dybali

Po zakończeniu okienka transferowego przyszedł czas na rozmowy w sprawie kontraktów.

Chodzi tutaj przede wszystkim o osobę Paulo Dybali, choć nową umowę czeka również Juana Cuadrado. Otoczenie Argentyńczyka, którego obecny kontrakt wygasa wraz z końcem sezonu ma po raz czwarty spotkać się z władzami Juve w celu domknięcia rozmów.

Jak twierdzi Giovanni Albanese rozmowy mogą odbyć się już w najbliższy weekend. Klub oferuje zawodnikowi 4-letni kontrakt na poziomie 8 mln € rocznie + 2 mln € w formie bonusów.

Przedstawiciele Argentyńczyka oczekują 10 mln € podstawowego wynagrodzenia oraz rok dłuższej umowy. Między stronami istnieje dystans, ale wydaje się, że porozumienie jest bardzo bliskie, szczególnie po tym, jak z listy płac zniknął Cristiano Ronaldo.

 

Źródło: twitter.com

Subscribe
Powiadom o
11 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
wojczech7
Admin
10 miesięcy temu

Kontraktu, baranie! 😛

wojojuve
10 miesięcy temu

Moim zdaniem tutaj powinna być jasna i szybka decyzja, a potem konkretne działanie. Albo rezygnujemy z Dybali i sprowadzamy natychmiast nową gwiazdę, albo dajemy mu kontrakt, jaki chce. Wielki klub musi mieć lidera, gwiazdę, którą fani mogą wielbić. Cały marketing jest o to oparty i wielki hajs. Jakiś czas temu wyszło i Barca płaciła Messiemu (około 140mln brutto rocznie). Chore pieniądze, ale wg badań, zarabiał dla klubu ponad 200mln będąc twarzą klubu. Nie wiem ile CR zarabiał dla Juve, ale jestem pewien, że ponad 100mln. Jeśli szybko nie zastąpimy go nową gwiazdą to stracimy kupę kasy. De Ligt jest za… Czytaj więcej »

pogon
10 miesięcy temu
Reply to  wojojuve

Dybala nie jest żadnym liderem. Jest medialny, na pewno jest swego rodzaju gwiazdą Instagrama. Ale to za mało, żeby tyle w obecnych czasach zarabiać.

Argentino
10 miesięcy temu
Reply to  wojojuve

Włosi nigdy nie umieją wypromować Włocha na światową gwiazdę tak by na tym zarobić więc i Chiesa taką nie będzie skoro z Tottim, Vierim czy innymi się nie udało.

juvefun
10 miesięcy temu
Reply to  wojojuve

Żaden z niego lider. Ma duże wymagania finansowe a jakość gry nie idzie w parze.
Trzeba spróbować go sprzedać i poszukać kogoś kto będzie prawdziwym liderem zarówno na boisku jak i w szatni. W żadnym wypadku nie jest wart 10 mln rocznie nawet 8mln.

Halupa
10 miesięcy temu

Sprzedać, tylko za bardzo nie ma komu, jak każdy potencjalny kupiec widzi, że ten pozorant jest dobry tylko na instagramie a nie na boisku.

ml0dy23
10 miesięcy temu

Wiem, że to artykuł o Dybali ale muszę zamieścić moje spostrzeżenia z 3 lat gry CR7 dla naszego ukochanego Juventusu. A więc… Cieszę się niezmiernie z odejścia Ronaldo :)) Uzasadnienie… już podaję. Ronaldo to typ piłkarza „Alfa” który nie wpisuję się w grę drużynową, co ewidentnie było widać gdy grał dla nas. Powoli przybliżę wam dlaczego w Man Utd i Realu Madryt postrzegano go jako fantastycznego piłkarza wybijającego się ponad wszystkich z drużyny ale nie niszcząc gry drużynowej. A więc… Zacznijmy od Man Utd i tego jak jego gwiazda rozbłysła bez naruszania szwanku gry drużynowej. Wielki futbol dla CR7 rozpoczął… Czytaj więcej »

Komy10
10 miesięcy temu

Porozumienie jest bliskie od 2 lat i ciagle go nie ma.

El_Caballo_De_Herrero_Magico
10 miesięcy temu

Juventus to jest jednak jedna wielka rodzina. W tym klubie każdy czuję się jak w domu. Najwyższe kontrakty w Serie A, niewspółmierne do prezentowanych umiejętności. Przedłużanie kontraktów zawodnikom wypalonym lub u schyłku kariery tylko po to aby za kilka miesięcy zawitali w JMedical lub klubie kokosa. Jak ktoś odejdzie do innego klubu i tam zaliczy regres? Żaden problem. Zawsze może wrócić. Żyć nie umierać. Jak u Pana Boga za piecem. A niektórzy się dziwią jak to się stało, że w aspekcie sportowym jest coraz gorzej.

ml0dy23
10 miesięcy temu

Kolejny z powodów który wpłynął na rozwój drużyny. Miałem podobnego pracodawce gdy szedłem pierwszy raz do pracy, baa dalej tam taki klimat panuje a 15 lat minęło… Heh

Przejdź do paska narzędzi