Gracze Juve

einhard | 26 listopada 2020

Kolejne rozmowy z agentem Dybali?

Juventus podobno wezwał przedstawicieli Paulo Dybali na spotkanie w sprawie możliwego przedłużenia umowy Argentyńczyka.

MVP rozgrywek Serie A 2019/20 stanął przed falą krytyki za słaby początek obecnego sezonu, ale Stara Dama chce odnowić kontrakt napastnika. La Stampa informuje, że Bianconeri zaplanowali spotkanie z Jorge Antunem, które odbyć się ma między końcem grudnia a początkiem stycznia przyszłego roku.

Dziennik zaznacza jednak, że Dybala ciągle prosi o zdecydowanie więcej pieniędzy, niż Juventus jest skłonny mu zaoferować. Obecna umowa piłkarza wygasa 30 czerwca 2022 r.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
17 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
pogon
3 lat temu

Wszystko ma swoje priorytety. Najpierw kontrakt na 15 melonów, a potem może Dybala zacznie grać na poziomie i ,,na nowo odnajdzie formę”. A może nie.

Harun
Harun
3 lat temu

Jeśli do końca sezonu nie podpisze nowej umowy, to jak najszybciej wystawić Argentyńczyka na listę transferową, żeby cokolwiek jeszcze na nim zarobić.

Halupa
3 lat temu

Jeżeli ten zawodnik dostanie to co żąda to automatycznie stanie się zawodnikiem niesprzedawalnym, mało tego będzie rezerwowym, który pobiera pieniądze nie adekwatne do swoich umiejętności. Władzę powinny jak najszybciej pomyśleć o sprzedaży puki jeszcze jest ktoś w stanie wyłożyć około 60 mln. Ale nie jak kolega Harun napisał , że pod koniec sezonu, tylko w najbliższym marcato.

stofel
stofel
3 lat temu
Reply to  Halupa

Pełna zgoda. Dostanie kontrakt życia i zostanie kolejną pijawką. Moim zdaniem w kontraktach powinno być tak jak w większości umów o pracę – mała podstawa a więcej zależne od wskaźników pracownika i zespołu. Wtedy będzie im bardziej zależeć na dobrej postawie zarówno indywidualnej jak i drużyny.

pogon
3 lat temu
Reply to  stofel

Nikt na takie umowy by się nie godził, taka prawda. Są bonusy za gole, asysty, czy co tam jeszcze, ale rynek jest taki, że piłkarzy na wysokim poziomie niekoniecznie jest dużo, więc to oni często dyktują warunki, a nie oszczędne kluby. Większość z nas za bardzo jest przyzwyczajona do mentalności Janusza-przedsiębiorcy, co ma ,,5 Ukraińców na twoje miejsce”. Piłka nożna to jednak ,,towar” nieco inny niż praca w korpo albo w zespole sprzedażowym.

Lucky1313
3 lat temu
Reply to  pogon

ale rynek jest taki, że piłkarzy na wysokim poziomie niekoniecznie jest dużo, więc to oni często dyktują warunki, a nie oszczędne kluby”

No i tutaj należy postawić pytanie czy Pawełek jest piłkarzem na wysokim poziomie?
Jaki jest Dybala każdy widzi.
Potrafi strzelać ważne bramki, ale często też mija się z formą.
Miewa zmienne nastroje, stroi fochy.

Moim zdaniem powinien zostać sprzedany.

stofel
stofel
3 lat temu
Reply to  pogon

Ale ja broń Boże nie mówię o Januszach 🙂 sam mam tak sformułowaną umowę i uważam że jest to najlepsze rozwiązanie, najbardziej motywujące. Rozumiem że to inny biznes, menedżerowie itd. itp. Ale nasz zarząd już nie raz przejechał się na wysokich kontraktach, przykłady wszyscy znają.

Harun
Harun
3 lat temu
Reply to  Halupa

Najbliższe mercato to okienko zimowe. Wielkich transakcji rzadko dokonuje się w styczniu. Poza tym zaczekajmy na rozstrzygnięcia tego sezonu i wtedy ocenić należy przydatność Dybali oraz pozostałych zawodników. Sprzedaż Argentyńczyka w styczniu to absurd.

Halupa
3 lat temu
Reply to  Harun

Tak powinno się zrobić w przypadku zawodnika, który jest drugi sezon, Dybala gra u nas bodaj już piąty rok. W przeciągu tego okresu nic wielkiego nie pokazał. Tak więc pozostawienie go i ocena do końca sezonu pokaże to co pokazują jego wcześniejsze sezony, czyli to że trzeba się go jak najszybciej pozbyć póki ktoś jeszcze chce zapłacić za niego pieniądze których jest nie wart.

Last edited 3 lat temu by Halupa
OldLady
3 lat temu
Reply to  Halupa

Irytuje mnie Dybala ze swoimi kolosalnymi żądaniami finansowymi – patrząc przez pryzmat Covidu i jego żenującej gry w ostatnim czasie.

Harun
Harun
3 lat temu
Reply to  OldLady

Zagrał gorsze 180 minut w lidze… Ludzie, trochę cierpliwości. Co pokazali inni do tej pory, jak choćby nowe nabytki?

OldLady
3 lat temu
Reply to  Harun

No Morata trochę pokazał i nie śni nawet o takich zarobkach. Ale masz rację , poczekajmy trochę. Pewnie z potężnym Benevento znów strzeli by zgasnąć w LM.

Harun
Harun
3 lat temu
Reply to  OldLady

Morata to wyjątek. Obok Ronaldo najlepszy zawodnik Juve w tym sezonie. Jeszcze Cuadrado i Danilo bym wyróżnił. Reszta jak dotąd nie pokazała nic nadzwyczajnego. Szału nie ma.

Harun
Harun
3 lat temu
Reply to  Halupa

Nic wielkiego nie pokazał, ale został MVP ubiegłego sezonu.

Halupa
3 lat temu
Reply to  Harun

Proszę Cię ta nagroda to dziecinada. Powtórzę się jeszcze raz. On ta nagrode dostał nie dlatego że jest taki dobry tylko dlatego że ma 40 mln obserwujących na instagramie. Z czego 80 % to dzieci, geje i nastolatki którzy na piłce kompletnie się nie znają.

OldLady
3 lat temu
Reply to  Halupa

Jeszcze fani Sabatini. Swoją drogą ciekawe czy za ten czas zrobiono porządek z prawami wizerunkowymi gracza. Ostatnio to położyło transfer. Jeśli tego nie zrobiono to wielka bura dla zarządu.

Halupa
3 lat temu
Reply to  OldLady

Otóż to. A odnośnie praw do wizerunku, to trudno powiedzieć coś na ten temat, bo cisza o tym jak makiem zasiał.

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi