Hu Kers | 8 grudnia 2020

Kolejny Patronat Che! JUVENTUS

Kolejna pozycja od SQN, która może pomóc Wam w wybraniu prezentu pod choinkę! Portugalczyk, który w poprzednim spotkaniu Ligi Mistrzów w barwach Juve zdobył swoją 750. bramkę w zawodowej karierze, jest bohaterem kolejnej premiery wydawnictwa, którą objęliśmy patronatem. Z pewnością zaciekawi Wasze pociechy, chrześniaków, siostrzeńców lub młodsze rodzeństwo!

Historia Cristiano Ronaldo dla najmłodszych kibiców Juve!

Kultowa książka Yvette Żółtowskiej-Darskiej „Ronaldo. Chłopiec, który wiedział, czego chce” doczekała się nowego wydania. Do księgarni w całej Polsce właśnie trafia biografia Portugalczyka przeznaczona do młodych fanów futbolu, która została zaktualizowana o wątki poświęcone Juventusowi.

Książki Yvette Żółtowskiej szczególną uwagę poświęcają dzieciństwu i młodości bohatera. Autorka przeprowadza bardzo dokładny research oraz osobiście fotografuje miejsca, które opisuje. By udokumentować opowieść o Zlatanie Ibrahimoviciu, poleciała do jego rodzinnego Malmö. Nowa wersja książki o Cristiano Ronaldo powstała na podstawie jej dwóch wizyt w Funchal na Maderze. Prócz oczywistych miejsc związanych z piłkarzem, jak Muzeum i Hotel Pestana CR7, autorka była w dzielnicy, w której mieszkał jej bohater i w której rozgrywa się część wydarzeń książki. Jako jedyna polska dziennikarka rozmawiała osobiście z siostrą Portugalczyka, Elmą, oraz bratem stryjecznym piłkarza, którego postać również pojawia się na kartach książki.

Zamów biografię „Ronaldo. Chłopiec, który wiedział, czego chce” na www.idz.do/kup-ksiazka-ronaldo. Książki szukaj również na empik.com i w salonach Empik w całej Polsce!

O książce:

Marzenia. Talent. Praca. Determinacja

Ciasne mieszkanie z przeciekającym dachem. Sąsiad, który zabiera jedyną piłkę. Życie w internacie z dala od rodziców. Wreszcie choroba serca… Jego młodość nie była łatwa, a i później różnie bywało. Jednak upór i determinacja pokonały wszystkie przeszkody.

Poznaj historię dzieciaka z niewielkiej portugalskiej wyspy, który zaszedł na absolutny piłkarski szczyt. Przekonaj się, że futbol pisze najbardziej zadziwiające scenariusze.

Zanurz się w fascynującej opowieści o chłopcu, który od zawsze wiedział, czego chce – BYĆ NAJLEPSZYM.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi