Konferencja prasowa

einhard | 30 września 2019

Konferencja Bayeru Leverkusen

Po konferencji Juventusu swój czas na rozmowę z mediami mieli również przedstawiciele Bayeru Leverskusen: Peter Bosz i Lukáš Hrádecký.

Zawsze bardzo dobrze przygotowujemy się pod konkretnych przeciwników. Juventus jest drużyną na bardzo wysokim poziomie, a Sarri sprawia, że jego drużyny grają dobrze i efektownie. Musieliśmy wygrać z Lokomotiwem, ale niestety tak się nie stało. Teraz mamy drugą szansę. – powiedział trener Bayeru

Bosz w trakcie swojej pracy w Ajaxie spotkał się z nowym nabytkiem Juve, Matthijsem de Ligtem.

Kiedy tam byłem, miał 17 lat i już był najlepszy. Od tego czasu ciągle się rozwija. Ma niezwykły talent. Obecnie w piłce jest niewielu takich obrońców jak on.

Kilka słów powiedział także bramkarz Bayeru, Lukáš Hrádecký.

Musimy przebić się przez rozczarowanie, jakim z pewnością był dla nas wynik pierwszego meczu z Lokomotiwem. Musimy dobrze współpracować, ale wiemy, że jest to możliwe. Ronaldo? Zatrzymanie go jest bardzo trudnym zadaniem. To gracz z absolutnego topu. Naszym celem jest zwarta gra w obronie. Musimy unikać pozostawiania otwartych przestrzeni, również dlatego, że oprócz niego są też inni bardzo niebezpieczni gracze. Chcemy zagrać dobry mecz i zrobić to dla wszystkich naszych fanów, którzy przyjdą na stadion.

Źródło: juventus.com

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi