Prasa

einhard | 7 listopada 2019

Krunić: Wygrana skieruje nas na właściwe tory

Rade Krunić od czasu przybycia do Milanu ma problem z wywalczeniem miejsca w składzie, ale wystąpił w ostatnim meczu ligowym przeciwko Lazio i teraz ma nadzieję zagrać również z Juventusem.

To najlepsza drużyna w lidze, najtrudniejszy przeciwnik – powiedział 26-latek w wywiadzie dla Tuttosport.

Potrzebujemy takiego meczu, jak ten, ponieważ jeśli wygramy, wiele się dla nas zmieni. Brakuje nam pewności siebie, a zwycięstwo w tym meczu może przywrócić nas na właściwe tory. Jesteśmy w trakcie trudnego okresu, ale jesteśmy zdeterminowani, aby stać się silniejszymi niż dotychczas.

Musimy wierzyć w siebie i myśleć, że możemy wygrać w Turynie. Musimy grać jak z Lazio. Musimy skupić się na naszej grze, ale przede wszystkim potrzebujemy odwagi i pewności siebie. Ci, którzy boją się Juventusu, zawsze z nimi przegrywają.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Harun
Harun
4 lat temu

Jak zwykle na Juventus nadzwyczajna mobilizacja. Milan dołuje i obecnie zasługuje co najwyżej na miano ligowego średniaka, ale zawsze pojedynek z Milanem emocjonuje bardziej niż mecz choćby z (wspomnianym przez jednego z zawodników Milanu) Lecce. Dlatego liczę na ciekawe widowiskowo i chciałbym przekonującego zwycięstwa. Oby też bez utraty gola.

youvee666
4 lat temu

Wstawaj, zesrałeś się 😛

anavrin_
4 lat temu

Fakt, że w Milanie grają tacy kopacze jak Krunić wiele mówi o pozycji tego klubu.

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi