Prasa

einhard | 1 czerwca 2021

Lazio blisko zatrudnienia Sarriego

Lazio jest bliskie uzgodnienia warunków kontraktu z Maurizio Sarrim.

Taktyk odbył kilka spotkań z Aquile i ich dyrektorem Iglim Tare w ciągu ostatnich kilku dni, po tym, jak Simone Inzaghi odszedł, aby objąć Inter.

Negocjacje Lazio-Sarri toczą się w szybkim tempie, a Il Messaggero donosi, że Lazio zaoferowało trenerowi 2,5 mln euro na sezon plus premie, które mogą podnieść wynagrodzenie 62-latka do 4 mln euro. Gazeta przekonuje również, że Sarri oczekuje 3 milionów euro plus premie, więc różnica dzieląca obie strony jest minimalna i kompromis powinien zostać stosunkowo łatwo osiągnięty.

Według Sky Sport Italia dzisiejszy wieczór będzie decydujący, ponieważ prezydent Claudio Lotito spotka się twarzą w twarz z Sarrim, zanim podejmie jakąkolwiek decyzję.

Lazio jest jednak stopniowo pozbawiane innych opcji, ponieważ Vincenzo Italiano wydaje się być zdecydowany na kontynuację projektu w Spezii, podczas gdy Sinisa Mihajlovic nie zamierza opuszczać Bolonii. Media wspomniały także o Andre Villas-Boasie, ale Portugalczyk miał odwołać lot do Rzymu, gdy dowiedział się, że nie jest pierwszym wyborem Lazio.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Uranopolis
1 rok temu

Nie będzie akceptowany przez kibiców więc trochę pod górkę będzie miał.

Przejdź do paska narzędzi