Gracze Juve

einhard | 26 grudnia 2019

Leicester w styczniu po Ruganiego?

Brytyjski Telegraph podaje, że Leicester City zamierza złożyć zimą ofertę za Daniele Ruganiego.

25-latek jest łączony z odejściem z Turynu od momentu, gdy Juventus wzmocnił swoją obronę, sprowadzając Matthijsa de Ligta oraz Meriha Demirala. Z kolei Lisy w dalszym ciągu szukają następcy Harry’ego Maguire’a, który latem dołączył do Manchesteru United.

Zgodnie z najnowszymi plotkami Leicester już niebawem złoży oficjalną ofertę za Włocha, a Stara Dama jest gotowa pozwolić graczowi odejść. Póki co nie ma jednak żadnych doniesień odnośnie kwoty za jaką obrońca miałby przenieść się do Premier League.

Rugani trafił do Juventusu w 2015 roku z Empoli za zaledwie 5 milionów euro.

Źródło: calciomercato.com

Subscribe
Powiadom o
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Gregor del Ptasior
4 lat temu

Mam nadzieję, że tym razem nie będą go uparcie trzymać zwłaszcza, że prócz 4 obrońców będących wyżej w hierarchii, mamy jeszcze Romero. Tyle, że teraz zapewne jak 20 baniek się uda dostać to będzie dobrze. 2 lata temu nawet 40-50 się przewijało przez newsy.

playmaker
4 lat temu

Trochę ryzykowne pozbywać się piątego ŚO w momencie gdy dalej niepewny jest Chiellini, może sensowna by była sprzedaż i kupno jakiegoś średniaka jako rezerwę. A sam Rugani obecnie zdecydowanie przegrywa rywalizację ze wszystkimi pozostałymi piłkarzami, a swoich szans w przeszłości nie wykorzystał.

88frytek
4 lat temu

Leicester sprzedaje slabych obrońców za 80 mln wiec za naszego rezerwowego 50 mln to promocja?

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi