Gracze Juve

maciejovsky | 7 września 2022

Lekarz: Terapia zachowawcza pogorszyła uraz Pogby

Roberto Rossi, profesor, który operował łąkotkę Paula Pogby stwierdził, że terapia zachowawcza pogorszyła sytuację zdrowotną zawodnika.

Reprezentant Francji doznał kontuzji jeszcze podczas okresu przygotowawczego. Zdecydował się nie poddawać operacji, a przejść terapię zachowawczą, jednak kiedy trenował na boisku podczas ostatniego tygodnia, czuł dyskomfort i w poniedziałek przebiegł zabieg chirurgiczny.

Uszkodzenie łąkotki bocznej było skomplikowane, ponieważ tkanka była rozdrobniona. Kontuzja pogłębiła się, kiedy zawodnik wrócił do ruchu na boisku.

Terapia zachowawcza nie zadziałała i przez nią uraz pogorszył się. Kiedy interweniowaliśmy chirurgicznie, nie można było zespolić zerwanych szwów łątkotki, więc pozostało jej wycięcie.

Piłkarz nie wróci do treningów z drużyną przez co najmniej osiem tygodni.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Apo
Apo
23 dni temu

Brak Pogby to nie jest nasz największy problem. Z tego co mamy można złożyć pomóc, która powinna dominować praktycznie każdego w Serie A.

Nam brakuje mocy w ofensywie, brak zmienników przy kontuzji Chiesy, wieku Di Marii i Cuadrado. Nie wiem jak można to było tak zostawić?

Do Dubali podchodziłem zawsze neutralnie, ale Argentyńczyk dałby nam kilka extra rozwiązań w ofensywie.

wojojuve
23 dni temu
Reply to  Apo

Zdecydowanie masz rację. Dodałbym tylko, że w obronie jest równie kiepsko. Trzymamy się na powierzchni, gdyż prawie nie mamy tam kontuzji. Najgorzej jakby wypadł Bremer lub Danilo, gdyż reszta jest szklana i na średnim poziomie

OldLady
23 dni temu
Reply to  Apo

Brak Pogby to nie nasz największy problem, ale to właśnie jego gra może dać coś ekstra – zrobić różnicę w tym średniactwie, które nas w tej linii prześladuje. Obudowując to kozackimi skrzydłami z Chiesą i DiMarią grającymi na Vlaho – możemy grać w zasadzie wszystko. Od szybkich kontr, po budowanie ataków pozycyjnych, które opierają się na pomocnikach.
Nasza pomoc to będzie Paredes (który spełni sen o regiście), Pogba dający moc i Locatelli, który musi dać liczby z przodu inaczej wygryzie go Rabiot. Przód to wiadomo. Ja jestem optymistą jak chodzi naszą gre gdy będziemy zdrowi, a raczej o ile będziemy.

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi