Prasa

maciejovsky | 18 września 2022

LGdS: Allegri może zostać ukarany za wczorajszy wywiad

Zarząd klubu nie wiedział, że Massimiliano Allegri będzie rozmawiał z dziennikarzem Corriere della Sera, Mario Sconcertim.

Trener Juventusu udzielił wczoraj ciekawego wywiadu odnosząc się do kryzysu, przez który przechodzi zespół pod jego wodzą, nie szczędząc szczegółowych przemyśleń na ten temat.

Jak donosi La Gazzetta dello Sport, wiele osób z obozu Juve było niezadowolonych z komentarzy szkoleniowca i może on zostać ukarany grzywną za nieautoryzowany wywiad.

Co więcej, niektórzy piłkarze byli zaskoczeni, że ich nazwiska zostały wymienione w rozmowie, zwłaszcza w okresie, w którym wielu czuje się zagubionych.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
planetjuve
4 miesięcy temu

Wiadomo, że idiota chciał się ratować a strzelił sobie w tą tępą stopę. Nawyzywał, że on se jeden skład wymyślił, a reszta grać nie umie i nie myśli. To rozwiążmy kontrakty z piłkarzami którzy biorą po 2,3 mln euro za sezon i mają grać jak najlepiej by zastępować gwiazdy. Albo wyjebmy trenera który bierze 9 mln i nie umie nic z tymi chłopkami zdziałać. Dam działkę w zastaw, że przyjdzie nowy trener i ten skład jest konkurencyjny i gniecie Sampdorie, Monze itp. allegri niech się nie wybiela śmimeć- tak! Śmieć. Jego słowa nic nie znaczą a praca jaką wykonuje to… Czytaj więcej »

Przejdź do paska narzędzi