Gracze Juve

maciejovsky | 25 marca 2020

LGdS: Chiellini i Buffon o krok od nowych kontraktów

Według mediów pozostały tylko formalności, aby Giorgio Chiellini przedłużył kontrakt z Juventusem.

La Gazzetta dello Sport podkreśla, że zarówno Chiellini, jak i Gianluigi Buffon oraz Leonardo Bonucci planują swoją przyszłość z Juventusem. Pierwszemu i drugiemu z wymienionych wygasają kontrakty w czerwcu 2020 roku, jednak obaj zdecydowali się pozostać w Juventusie na kolejny sezon, a do finalizacji wszystkiego brakuje jedynie podpisów.

Chiellini na początku sezonu doznał poważnej kontuzji kolana i z tego powodu rozegrał zaledwie 156 minut i strzelił jednego gola w tym sezonie, natomiast Buffon zagrał 990 minut zachowując trzy czyste konta i wpuszczając dziewięć bramek.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
clyde_1987_
4 lat temu

Nie wiem jak wam, ale mi przyjemnie czyta się informacje dotyczące przyszłości Juventusu, zwłaszcza w tym dziwacznym czasie. Co do meritum: zarówno Buffon, jak i Chiellini stanowią trzon naszej drużyny. Nie mam tu na myśli kwestii stricte sportowej, ponieważ Gigi jest dziś dublerem Szczęsnego, zaś Giorgio stracił lwią część sezonu e względu na kontuzję, niemniej jednak obaj panowie są nieocenienie w kwestii tworzenia atmosfery w szatni. W coraz bardziej międzynarodowym i korporacyjnym Juventusie potrzeba zawodników takich jak oni.

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi