Gracze Juve

maciejovsky | 23 października 2020

LGdS: Ronaldo i McKennie z szansami na występ przeciwko Barcelonie

Doniesienia z Włoch wskazują, że Cristiano Ronaldo i Weston McKennie nadal mają pozytywny wynik na obecność koronawirusa, ale jest szansa, że obaj będą dostępni na mecz z Barceloną.

Według La Gazzetta dello Sport obaj zawodnicy muszą spełnić dwa warunki, aby tak się stało: posiadać negatywny wynik testu na dzień przed meczem, a także wykazać, że nie mieli żadnych objawów tydzień przed datą spotkania. Juventus dostarczył do UEFA wszystkie stosowne dokumenty dwa dni temu.

Ronaldo i McKennie będą mieli wykonywane wymazy dziś i jutro i jeśli wynik będzie negatywny, Portugalczyk i Amerykanin zakończą kwarantannę.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
jacojaco/Kicek12345
1 rok temu

Poczekam jednak na oficjalkę, bo po doniesieniach o Suarezie w Juve i przez słuchanie codziennie podcastowych podsumowań prasówki na kanale Amici Sportivi, to mam wrażenie, że w tych gazetach pracują amatorzy, których odbiorcami są ludzie na poziomie fanów BravoSport…

OldLady
1 rok temu

Mnie też straszliwie męczy ten brak jasnego przekazu w różnych sprawach. Suarez to był przykład najlepszy: od info, że nie można go zakontraktować przez szereg uściśleń, aż do tego, że potrzebuje zdać egzamin. Tutaj podobnie. Najpierw info, że musi mieć na 7 dni przed meczem wynik negatywny. Teraz, że wynik już musi być na dzień przed meczem. Za chwilę wyskoczy znowu coś innego. Tak jakby dziennikarzyna która pisze newsy nie mogła zadać sobie minimum trudu i ustalić jak to faktycznie jest. Żeby nie było wątpliwości to nie zarzut do kolegów redaktorów tego portalu tylko do tych darmozjadów co piszą/wymaślają te… Czytaj więcej »

Przejdź do paska narzędzi