Gracze Juve

einhard | 6 marca 2021

Lichtsteiner: Presja na Juve i Lazio

Stephan Lichtsteiner uważa, że ​​Juve i Lazio odczuwają presję przed dzisiejszym meczem, ale jest przekonany, że Stara Dama zwycięży.

Juventus-Lazio to mecz mojej kariery. Spotkałem niesamowitych ludzi w Rzymie i świętowałem siedem tytułów Serie A w Turynie – powiedział były obrońca obu klubów w wywiadzie dla La Gazzetta dello Sport.

Nauczyłem się kultury zwycięstwa i mam przyjaciół, których nie widziałem od ponad roku i których mam nadzieję wkrótce przytulić.

Spodziewam się dziś trudnego meczu. Obie drużyny są pod presją. Juventus musi wygrać, aby zachować nadzieje na tytuł, Lazio chce awansować do Ligi Mistrzów. Juventus wygrywa, kiedy musi, więc spodziewam się zwycięstwa Juve 2:1.

Bianconeri mogą dogonić Inter. Wiedzą, jak wygrywać. Nie brakuje im jakości. Są w wyścigu o wszystkie rozgrywki, podczas gdy Inter ma już tylko Serie A.

Nie sądzę, że Juventus jest w kryzysie. Są na początku nowego projektu.

Conte z kolei wie, jak zarządzać przewagą, jest zwycięzcą i wszystko z nim staje się łatwiejsze. Jednak nie sądzę, by wyścig o tytuł już się skończył. Może się zdarzyć, że zwolnisz, gdy poczujesz presję.

Pirlo jest odważny. Nawet jeśli nie zdobędzie tytułu w tym sezonie, to buduje coś, co pozwoli mu odnieść sukces w następnej kampanii. Potrzebuje czasu, jestem pewien, że Andrea poradzi sobie bardzo dobrze. Jestem pewien, że wyeliminują Porto w Lidze Mistrzów. Wtedy potrzebowaliby trochę szczęścia w losowaniu ćwierćfinałów i półfinałów.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Przejdź do paska narzędzi