Gracze Juve

tItOveN | 11 lipca 2020

Lippi: Bentancur zadziwia, Dybala pokazał siłę

Marcello Lippi udzielił wywiadu dla La Gazzetta dello Sport, w którym poruszono kilka tematów związanych z Juventusem.

Czy Juve może wygrać Ligę Mistrzów? Oczywiście. Ale jest też Atalanta, która teraz zyskała wręcz przerażające zaufanie dla własnych możliwości, ona również ma szanse. W tym roku będzie to inna Liga Mistrzów, więc możemy być świadkami sensacyjnej niespodzianki – stwierdził.

Bentancur mnie ekscytuje. Staje się świetnym zawodnikiem, mistrzem. Przez długi czas będziemy jeszcze słyszeć o tym Urugwajczyku – zachwycał się.

Bramka Rabiot przeciwko Milanowi była uderzająca. Techniczny popis na najwyższym poziomie. Fantastyczne przyśpieszenie w środku boiska i świetne wykończenie, był nie do powstrzymania. Jeśli Francuz utrzyma ciągłość w grze, może stać się bardzo ważnym elementem układanki Juve.

Cuadrado wzrasta w roli bocznego obrońcy. Bardzo się poprawił w fazie defensywnej i nie stracił drygu do mijania rywali dryblingiem.

De Ligt to zawodnik, który poprawia się z meczu na mecz. Jednak w jego przypadku nikt nigdy nie miał wątpliwości co do jego talentu.

Muszę powiedzieć, że uderzyła mnie siła Paulo Dybali na płaszczyźnie moralnej. Oparł się wszelkiej presji i plotkom, które dotykały go na początku. Zostawił je za sobą. Zachował się jak mistrz, a teraz robi różnicę. Para Dybala-Ronaldo jest fantastyczna.

Jaki będzie mecz Juve-Atalanta? Ekscytujący, w którym wynik będzie sprawą otwartą. Juve ma już mistrzostwo w ręku, a La Dea chce zakończyć ligę jeszcze wyżej w tabeli. 

Źródło: La Gazzetta dello Sport via vecchiasignora.com

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi