Gracze Juve

einhard | 17 października 2019

Lippi: Chiellini wróci przed końcem sezonu

Agent Giorgio Chielliniego zapewnia, że obrońca wróci do gry jeszcze w tym sezonie i tym samym będzie gotowy na Euro 2020.

Jego powrót do zdrowia postępuje zgodnie z planem, a on sam emanuje pozytywną energią – powiedział Davide Lippi na antenie TMW Radio.

To niesamowite. Pracuje ciężko każdego dnia, a kiedy do niego dzwonię, to on uspokaja mnie! Robi gigantyczne postępy.

Nie znam dokładnej daty jego powrotu, ale na pewno będzie to po nowym roku. Może to być koniec stycznia, luty lub początek marca, ale na pewno będzie gotowy na ostatnią część sezonu.

Źródło: tuttojuve.com

Subscribe
Powiadom o
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Harun
Harun
4 lat temu

Czekamy.

mateusz.janczewski
4 lat temu

Mieliśmy jednak farta z tym transferem de Ligta 😉

Juve86
4 lat temu

Wolałbym żeby moje przewidywanie się nie sprawdziły jak w przypadku Marchisio ale w tym wieku taka kontuzja, niestety oznacza równię pochyłą w karierze…wolniej lub szybciej ale już tylko w dół.
Pisałem tak o Marchisio jeszcze na SoloJuve zaraz po tym jak zerwał.

clyde_1987_
4 lat temu

Podobnie jak moi przedmówcy, również i ja zastanawiam się w jakiej dyspozycji, przede wszystkim fizycznej, będzie Chiellini po tak długiej przerwie, spowodowanej ciężką przecież kontuzją. Nie ma co ukrywać, że istnieje spore ryzyko, że nasz kapitan nie powróci już do najwyższej formy, co byłoby ogromną stratą dla całego zespołu. Na pocieszenie jednak dodam, że jest on silniejszy, aniżeli Marchisio i w tym upatruję szansę na mocny powrót, tak do Juventusu, jak i reprezentacji Włoch, z którą pojechałby na najbliższe Mistrzostwa Europy.

Juve86
4 lat temu
Reply to  clyde_1987_

Wieku nie oszukasz i regeneracji po takich kontuzjach.
Aczkolwiek zerwanie w kolanie najbardziej siedzi w głowie. Mięśnie da się odbudować, tym bardziej, że Kielon jest twardziel, więc będzie ostro trenował.
Ja też zerwałem więzadła pod koniec 2014 r., gdzieś w głowie siedzi mi to do dziś, gdy gram. Teraz i tak mam już luz, ale pierwsze 3 lata to powiem szczerze, każdy start do piłki,hamowanie lub stykowa sytuacja jeden na jednego, to czerwone światło w głowie i psychiczny hamulec…

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi