Liga Mistrzów

einhard | 8 kwietnia 2019

Lippi: Juve może wygrać LM

Rozmawiając z Radio Anch’io Sport przed ćwierćfinałowym meczem Ligi Mistrzów Juve-Ajax, Lippi wyjaśnił, dlaczego Stara Dama może od 1996 roku sięgnąć po uszate trofeum.

Juve ma wielką szansę na wygranie Ligi Mistrzów. Już od paru lat są w grupie trzech lub czterech drużyn zdolnych zdobyć ten puchar. W tym roku jest to jeszcze bardziej prawdopodobne. Teraz mają dodatkowy atut w postaci Cristiano Ronaldo.

Ktoś może myśleć, że trafienie na Ajax to doskonałe losowaniu, ale to błąd, ponieważ oni są bardzo trudnym przeciwnikiem. Grają piłkę, która może sprawić kłopoty każdej drużynie na świecie.

W 1997 roku moje Juve pokonało Milan 6-1, a potem pojechaliśmy na mecz LM do Amsterdamu i tam wygraliśmy 2-1. To dobry znak.

Lippi w dalszej części rozmowy odniósł się także do tematu Moise Keana i przyszłości Allegriego.

Juve doskonale wprowadza Keana. Zasługuje na grę, ale tylko pod warunkiem, że Allegri uzna go za gotowego. Nie wiem, czy zagra we wtorek, jeśli Ronaldo będzie sprawny. Trener jednak wie, że ma młodego zawodnika, który może wejść z ławki na ostatnie 20 minut i zmienić losy spotkania.

Nie sądzę, żeby Max odszedł latem. Robi świetną robotę i wie, że znalezienie drugiego takiego klubu jak Juve nie jest łatwe. Jego relacje z graczami i klubem są fantastyczne i myślę, że odejdzie, dopiero gdy uzna, że ​​nadszedł na to czas.

 

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi