Transfery

Hu Kers | 9 sierpnia 2021

Locatelli priorytetem, Pjanić musi zaczekać

Priorytetem numer 1 wciąż Manuel Locatelli, Miralem Pjanić musi zaczekać.

Podobnie jak Alfredo Pedulla oraz Romeo Agresti, również Matteo Moretto z Calciomercato potwierdza chęć kolejnego podejścia do rozmów działaczy Sassuolo oraz Juventusu. Włoch pozostaje priorytetem Starej Damy. Miralem Pjanić wciąż czeka na Juventus. Nic nie zostało jeszcze podpisane.

Kataloński Sport donosi z kolei, iż Juventus i Barcelona doszyły już do porozumienia w kwestii Pjanicia. Będzie to roczne wypożyczenie z opcją przedłużenia na kolejny sezon. Bośniak zgodził się na 20-proc. Obniżkę wynagrodzenia.

Wygląda na to, że w przypadku domknięcia transferu Locatellego, powrót Pjanicia uzależniony będzie od sprzedaży Ramseya.

Zdaniem Calciomercato Juve liczy, że wkrótce pojawi się oferta od klubów angielskich za Walijczyka — tylko one są w stanie „udźwignąć” obecną pensję 30-latka na poziomie 7 mln euro netto za sezon.

Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
stofel
stofel
10 miesięcy temu

„Spełnia się moje marzenie. Od dziecka kibicowałem temu klubowi i cieszę się, że mogę dołączyć do tak wielkiego klubu. Cała Bośnia i cała moja rodzina jest ze mnie dumna.” Nie jeden tak mówił i kończył tak samo, z podkulonym ogonem chce wrócić. NIE dla tego lenia w Juve.

Przejdź do paska narzędzi