Gracze Juve

maciejovsky | 15 września 2021

Locatelli: To nie był łatwy miesiąc

Manuel Locatelli przyznał, że koledzy z drużyny i trener Allegri pomogli mu poradzić sobie z presją związaną z debiutem w Lidze Mistrzów.

Dla pomocnika był to udany debiut, wszak nie dość, że wyszedł od pierwszej minuty, to jeszcze Stara Dama pewnie pokonała Malmo.

To nie był łatwy miesiąc, więc to, że wygraliśmy i nie straciliśmy gola, było fundamentalne. Osiągnęliśmy dwa cele.

Nie było obaw, ponieważ mamy silnych graczy, którzy mają duże doświadczenie i wiedzą, jak radzić sobie z presją. Trener sprawił, że czuliśmy się zrelaksowani i po prostu musimy kontynuować pracę.

Mam wielu utalentowanych kolegów z drużyny i łatwiej jest z nimi grać. W miarę upływu sezonu będziemy coraz silniejsi, a co za tym idzie – poprawi się nasza gra.

Mecz z Milanem? To będzie dziwne uczucie, ponieważ ten klub był dla mnie bardzo ważny. Jestem jednak teraz w Juve, czyli zespole, w którym chciałem być od dziecka. Rossoneri to silny przeciwnik, ale my jesteśmy Juve i gramy u siebie. Celem jest wygrana i zniwelowanie straty w tabeli.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
J33
J33
9 miesięcy temu

Jestem bardzo ciekawy jego występowi przeciwko Milanowi.Na pewno będzie bardzo zmotywowany.Ciekawi mnie też jak wypadnie na przeciwko Jorginho w meczu z Chelsea.Zycze mu jak najlepiej,wydaje się skromnym ,normalnym gościem

Przejdź do paska narzędzi