Meczowe

einhard | 22 września 2018

Longo: Będziemy walczyć

Trener Frosinone chce, aby jego drużyna walczyła z każdym, bez względu na to z kim gra.

Mecz rozpocznie się w niedzielę o 20.30, a Stara Dama jest zdecydowanym faworytem.

Nie możemy po prostu usiąść i czekać aż Juventus nas pokona. Jesteśmy w Serie A i naszym obowiązkiem jest podjęcie walki. Te rozgrywki to nasza Liga Mistrzów, nasz Puchar Świata. – powiedział Moreno Longo na konferencji prasowej.

Nie chcę widzieć żadnych wymówek, musimy być drużyną i się zjednoczyć. Podstawową rzeczą jest pozostać w grze.

To był trudny początek sezonu dla Frosinone, które otrzymało dwa silne ciosy: 4-0 od Atalanty i 5-0 od Sampdorii, więc trafienie na rozgniewanego Cristiano Ronaldo nie jest pocieszające.

To trudny moment, ale nie powinniśmy użalać się nad sobą. Musimy zostawić negatywne myślenie za sobą i patrzeć na pozytywy, aby wzbudzić poczucie własnej wartości. Bardzo dobrze radziliśmy sobie z Sampą przez 25 minut, ale powinniśmy zaatakować większą ilością graczy i mieć więcej odwagi.

Szkoda, że ​​Cristiano Ronaldo został tak potraktowany w Lidze Mistrzów, ponieważ teraz jest wypoczęty i wściekły! Nadal muszę wybrać mój wyjściowy skład na jutro. Jest ciężko, ponieważ Juventus może grać 4-2-3-1 lub 4-3-3, zmieniają się, nie dając przeciwnikom wielu punktów odniesienia.

Chcę zobaczyć, jak mój zespół walczy z każdym, bez względu na to z kim gra. Najbardziej zirytowało mnie to, że z Sampdorią brakowało odpowiedniej reakcji po bramce na 2:0. Po prostu spasowaliśmy. Jeśli chcemy pozostać w lidze, to musimy zrobić więcej, walczyć o każdą piłkę. Miałem podobną sytuację w Pro Vercelli w Serie B dwa sezony temu, więc wiem, jak cenny jest każdy punkt. Wprowadzę pewne zmiany, ponieważ w tej chwili potrzebujemy więcej doświadczenia i więcej fizycznych graczy.

 

Kadra Frosinone na Juventus: Sportiello, Bardi, Iacobucci; Ariaudo, Salamon, Krajnc, Molinaro, Brighenti, Goldaniga, Beghetto, Capuano, Zampano, Ghiglione; Maiello, Cassata, Crisetig, Chibsah, Hallfredsson; Ciofani, Campbell, Pinamonti, Ciano, Soddimo, Perica

 

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi