Prasa

einhard | 23 grudnia 2019

Lotito: Ponownie zdeklasowaliśmy Juve

Claudio Lotito po wygranym spotkaniu z Juventusem twierdzi, że Lazio może spełnić niektóre marzenia.

Było to całkowicie zasłużone zwycięstwo zespołu, który grał z sercem, jakością i zaciekłością – powiedział prezes klubu w wywiadzie dla Lazio Style Channel.

Zdominowaliśmy cały mecz i jest to potwierdzenie, że możemy walczyć na tym poziomie i uszczęśliwić naszych fanów. Wszyscy mamy spełniamy swoje role i przyczyniamy się do sukcesów klubu. Jesteśmy dużą rodziną, a ja jestem jej ojcem.

Element emocjonalny jest fundamentalny, ponieważ jakość techniczna lub siła fizyczna nie wystarczają. Potrzeba ducha zespołu, determinacji i chęci wspólnego osiągania celów.

Jeśli ten zespół utrzyma się na ziemi, może spełnić niektóre marzenia.

Lazio jest obecnie trzecie w tabeli Serie A i pokonał Juventus 3-1 już dwukrotnie.

Ponownie udowodniliśmy, że przewyższamy Juventus, zdeklasowaliśmy ich znowu, więc mecz ligowy nie był przypadkiem – dodał Lotito.

Źródło: tuttojuve.com

Subscribe
Powiadom o
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
NoGood
4 lat temu

Się pan prezydent leciutko zagalopował.
Ale niech się cieszą, zasłużyli

Apo
Apo
4 lat temu

Szkoda ze Pjanic nie potrafi zbliżyć się do poziomu jaki prezentuje Luis Alberto. Rozgrywa, strzela, asystuje. Najlepszy zawodnik tego sezonu w Serie A.

archiasz
4 lat temu
Reply to  Apo

Szkoda, że ktoś uparcie nie dostrzega, że obaj piłkarze funkcjonują zupełnie inaczej. Poważnie wymagasz od piłkarza grającego tak głęboko jak Pjanic kilkunastu asyst, bezpośrednich podań przez zwykle dwie linie obrony przeciwnika? Inaczej ma się sprawa z Alberto, który „kręci się” zwykle tuż za napastnikami.

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi