Prasa

einhard | 30 maja 2019

Luiz: Chelsea powinna zatrzymać Sarriego

David Luiz został zapytany przez Evening Standard, czy Chelsea powinna zrobić wszystko, aby utrzymać Maurizio Sarriego.
 
Tak. On świetnie sobie radzi. – odpowiedział bez wahania obrońca The Blues.
Wykonał dobrą pracę w tym sezonie, pomimo wszystkich trudności, jakie mieliśmy. To jego pierwszy sezon w Chelsea, jego pierwszy sezon w angielskim futbolu. Jest świetnym człowiekiem, świetnym facetem i świetnym trenerem. Zakończyliśmy sezon w najlepszy możliwy sposób, ponieważ wygraliśmy ważne trofeum.
Nawet po tym, jak straciliśmy bramkę na 3-1, kontynuowaliśmy jego filozofię gry i nadal staraliśmy się zdobyć więcej bramek. To był dla niego wyśmienity koniec sezonu i na to zasłużył.
To klub podejmuje decyzje, ale jestem bardzo zadowolony ze współpracy z nim. Czasami lepiej dogadujemy się z ludźmi, z którymi pracujemy niż z własnymi rodzinami. Nawiązujemy pewne więzi i myślę, że Maurizio zrobił to z nami.
Czasami trzeba się zatrzymać i zastanowić się, jak dużo pracy musiał włożyć i ile trudności przezwyciężyć, aby być tutaj dzisiaj. Pracował jako bankier i zrezygnował, aby spróbować wielkiej przygody w piłce nożnej. Trenował wiele klubów w niższych ligach, a teraz wygrał wielki finał. Zasłużył na to. To był dla niego fantastyczny sezon.
 
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi