Prasa

einhard | 7 lipca 2020

Lulić: Nigdy nie celowaliśmy w Scudetto

Senad Lulić zaprzeczył twierdzeniom, że Lazio od pewnego czasu miało wielką nadzieję na prześcignięcie Juventusu w walce o tytuł mistrzowski.

Po przegranej z Milanem w zeszły weekend, strata Biancocelestich do Starej Damy zwiększyła się do siedmiu punktów i szanse na wyszarpanie Juventusowi Scudetto znacznie zmalały.

Jesteśmy smutni z powodu porażki z Milanem – powiedział kapitan Lazio podczas eventu organizowanego przez szwajcarski sklep Watson.

Bardzo brakowało nam Immobile i jego bramek.

Naszym celem nigdy nie było Scudetto, zawsze mówiliśmy o kwalifikacji do Ligi Mistrzów. Nasz długoterminowy plan się sprawdza. Przez cztery lata ciężko pracowaliśmy pod kierunkiem Inzaghiego. Tchnął ducha w ten zespół.

Źródło: tuttojuve.com

Subscribe
Powiadom o
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Harun
Harun
2 lat temu

Hi, hi, dowcipniś z tego Lulicia.

Gregor del Ptasior
2 lat temu

Zaczyna się podłamywanie psychy. Widać to zresztą teraz w meczu z Lecce. Przegrywają póki co 1-2 z zespołem, który ostatnio est poniewierany przez każdego. Jak tylko uda się Lecce choćby zremisować, a my poradzimy sobie ze świetnie dysponowanym Milanem to chyba można już szampany do lodówek wkładać powoli.

Harun
Harun
2 lat temu

Mecz jeszcze trwa, ale wciąż jest 2-1 dla Lecce. Nawet jeżeli zremisujemy z Milanem, a Lazio ugra punkt z Lecce, to i tak mistrzostwo dla Juve jest na wyciągnięcie ręki, bo niby zostało jeszcze kilka trudnych spotkań w tym także bezpośredni mecz przeciwko rzymianom, ale przewaga Juve jest spora. Ewentualna nawet porażka z Milanem, co mam nadzieję nie nastąpi, w przypadku straty punktów przez Lazio też nie jest dla nas katastrofą.

Lazio straciło gdzieś formę sprzed koronapauzy, a i psychicznie się chyba rozsypali po przegranej z Milanem.

Gregor del Ptasior
2 lat temu
Reply to  Harun

Prawda. Przy remisie z Milanem i 8 punktach przewagi nadal możemy przegrać choćby z Lazio i Atalantą i nadal będziemy na czole. Tak czy inaczej mamy doliczony czas, a za 20 minut gramy w Mediolanie. Za nieco ponad 2h możemy być o wiele mądrzejsi.

anavrin_
2 lat temu

Ale jaja z tym, że Lazio wtopiło z Lecce. Przecież Lecce przegrywa jak leci (mimo że moim zdaniem grają naprawdę znacznie lepiej niż wskazywałaby na to ich zdobycz punktowa). Lazio, okej, porażka z Milanem, mimo wysokości, mogła się przydarzyć. Milan gra ostatnio przyzwoicie, a Lazio było pozbawione linii ataku. Ale co, do licha, stało się z nimi po koronaprzerwie? Chyba wcześniej jechali na team spiricie i adrenalinie. Nie wierzę, co już pisałem, że po raptem dwóch tygodniach gry co trzy dni oni są wypompowani fizycznie. Dziwi mnie natomiast, że tak im siadł mental, niby dlaczego?

Przejdź do paska narzędzi