Prasa

einhard | 28 lutego 2020

Malagò: Koniec rządów Juventusu

Giovanni Malagò stwierdził, że Lazio jest faworytem do wygrania mistrzostwa.

Bitwa o tytuł trwa, a już w niedzielę Inter spotka się z ekipą Bianconerich. Lazio wcisnęło się jednak pomiędzy oba kluby i wyścig Scudetto stał się dzięki temu jeszcze bardziej interesujący. Malagò uważa, że stołeczna drużyna może skorzystać z możliwości skoncentrowania się tylko na jednych rozgrywkach w decydujących miesiącach dla obecnego sezonu.

Wydaje mi się, że ligowa dyktatura Juve już się skończyła – powiedział prezes Włoskiego Komitetu Olimpijskiego w rozmowie Corriere dello Sport.

Będę kierować się wyłącznie zdrowym rozsądkiem, gdy powiem, że ci, którzy koncentrują się na jednych rozgrywkach, mogą włożyć w nią całą swoją energię fizyczną i psychiczną. Lazio spełnia ten warunek. Inter ma trudny terminarz, także z powodu koronawirusa. Nie chciałbym być obecnie na miejscu Antonio Conte.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Harun
Harun
3 lat temu

Zapomniał tylko dodać, że ta dyktatura, jeżeli faktycznie się zakończy, bo sezon trwa i nic nie jest rozstrzygnięte, to na życzenie Juventusu, który zrobił sobie krzywdę i zmienił trenera, będącego ojcem jednej z absolutnie złotych epok w historii klubu.

Bapyt
3 lat temu
Reply to  Harun

No niestety..
A najsmutniejsze i zarazem najbardziej zabawne jest w tym wszystkim to, że większość kibiców-ekspertów się cieszyła z faktu zwolnienia Maxa…
Brak słów

Benq
Benq
3 lat temu

No tak, koniec dyktatury xD Nawet jak w tym sezonie przegramy ligę, a potem wygramy ją 8 razy z rzędu znowu to co powie? 😀

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi