Prasa

einhard | 10 sierpnia 2020

Mancini: Pirlo ma szczęście

Roberto Mancini mówi, że Atalanta podjąć rękawicę w meczu przeciwko Paris Saint-Germain i życzy Andrei Pirlo powodzenia w Juventusie.

Atalanta zmierzy się z mistrzami Ligue 1 w ćwierćfinale Ligi Mistrzów w tym tygodniu, a Mancini został zapytany, czy uważa, że ​​Orobici mogą sięgnąć po to trofeum.

Uspokójmy się i pomyślmy o PSG, które jest świetnym zespołem i ma większe doświadczenie – uspokajał nastroje selekcjoner reprezentacji Włoch w rozmowie z La Gazzetta dello Sport.

Z pewnością nie są w najlepszym momencie. Stracili Cavaniego, nie będą mogli skorzystać z di Marii, Verrattiego, Mbappe i mają kilku innych, których występ stoi pod znakiem zapytania. Ich rozgrywki ligowe zostały przerwane w marcu, ale niezależnie od tego Atalanta ma pełne prawo do prezentowania pewności siebie w tym ćwierćfinale.

Juventus został wyeliminowany przez Olympique Lyon w 1/8 i Bianconeri zdecydowali się zwolnić Maurizio Sarriego i zatrudnić Andreę Pirlo.

Nie spodziewałem się odpadnięcia Juventusu. Byłem pewien, że awansują. To był jednak straszny, nieprzewidywalny i trudny rok. Szczególnie dla tych, którzy wprowadzili zmiany, jak Juve.

Sarri nie był w stanie wprowadzić swojego stylu. Pirlo ma szczęście. Zaczyna od góry i z najlepszą drużyną. Ja może nie zaczynałem od samego dołu, ale zacząłem od Fiorentiny, a nie od Juve… Żarty na bok, ponieważ gdybym miał wybrać, wybrałbym Andreę. Ma dużą wiedzę o piłce nożnej. Jak De Rossi. Chciałbym z nim pracować. Zawsze jest ten pierwszy raz. Andrea otwiera nową ścieżkę. Życzę mu powodzenia.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi