Konferencja prasowa

einhard | 6 stycznia 2020

Maran: Zapłaciliśmy za popełnione błędy

Rolando Maran przyznaje, że Cagliari zapłaciło wysoką cenę za błędy w obronie. Sardyńczycy ponieśli trzecią porażkę z rzędu i chociaż przetrwali pierwszą połowę, to gra gości posypała się w drugiej części spotkania

Tak naprawdę zaczęliśmy drugą połowę lepiej niż pierwszą, ale przeciwko takim drużynom nie można się pomylić – powiedział trener podczas konferencji prasowej.

Juve naciskało na nas i zepchnęło głęboko. Musieliśmy próbować budować grę od tyłu i niestety bramka otwierająca całkowicie zachwiała równowagą meczu.

Kiedy przyjeżdżasz do Turynu, musisz wszystko robić doskonale. Dobrze wiemy, że moglibyśmy dziś lepiej sobie poradzić. Byliśmy solidni do momentu utraty pierwszej bramki i nie pozwoliliśmy Juve na żadne realne szanse.

Pozytywem jest debiut Sebastiana Walukiewicza, ponieważ nie było mu łatwo grać tutaj z Juve w swoim pierwszym meczu w Serie A, ale pokazał, że jest gotowy.

Ta porażka musi pozytywnie na nas wpłynąć, przywrócić w nas ogień i determinację, abyśmy mogli się podnieść. Są momenty w sezonie, w których szczęście sprzyja tobie, a nie twoim przeciwnikom, ale oprócz naszej porażki z Udinese zawsze graliśmy dobrze i próbowaliśmy wygrać.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Przejdź do paska narzędzi