Meczowe

einhard | 28 listopada 2018

Marcelino: W LM potrzebny jest VAR

Trener Valencii utrzymuje, że Juventus jest na tym samym poziomie co Real Madryt i Barcelona, ale równocześnie przyznaje, że w LM potrzebny jest system VAR.

Połączenie przegranej 1:0 z Juventusem i kolejnego zwycięstwa odniesionego rzutem na taśmę przez Manchester United, tym razem nad Young Boys oznacza, że ​​Valencia zagra na wiosnę jedynie w Lidze Europy.

Jesteśmy smutni z powodu tego, że jesteśmy poza Ligą Mistrzów, ale jednocześnie jesteśmy dumni, że byliśmy tutaj w fazie grupowej. – powiedział Marcelino na pomeczowej konferencji prasowej.

Mój zespół dał z siebie wszystko i udowodnił, że jest konkurencyjny w stosunku do jednego z faworytów do wygrania Ligi Mistrzów. Jestem dumny z naszego występu.

Oczywiście, zawsze można coś zrobić lepiej. Zasłużyliśmy na wygraną w Manchesterze, źle zagraliśmy w drugiej połowie w Szwajcarii, ale walczyliśmy o awans do samego końca. To jest piłka nożna, można strzelać gole w doliczonym czasie gry i zdobyć dzięki temu sześć punktów tak jak zrobił to Manchester United.

Na Old Trafford doszło do kontrowersji, ponieważ Marouane Fellaini strzelił zwycięskiego gola po zagraniu piłki ręką.

Powiedziano mi o tym co się wydarzyło. To jest piłka nożna. Oczywiście, Liga Mistrzów musi również wprowadzić VAR, ponieważ jest to konieczne w najważniejszym turnieju klubowym na świecie.

Juventus dotarł do finału dwa razy w ostatnich latach, ale teraz są bardziej doświadczeni i mają Cristiano Ronaldo. Są na tym samym poziomie co Real Madryt i Barcelona. Pod względem doświadczenia, fizyczności i techniki mają wszystko, aby konkurować z każdym zespołem w Europie.

źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi