Coppa Italia

Hu Kers | 14 stycznia 2019

Marchisio: Niech to będzie rok Juve

Il Principino ma nadzieję, że ten rok będzie należeć do Starej Damy. Były pomocnik Bianconerich przyznał, że trzyma kciuki za swój były zespół, który nadal nosi głęboko w sercu.

Sam Marchisio dwukrotnie docierał do finału tych elitarnych rozgrywek, jednak dwukrotnie musiał uznać wyższość rywala: raz Barcelony, raz Realu. Claudio wierzy, że tym razem jego przyjaciele zdołają dotrzeć do samego końca i rozgrywki zakończyć z Pucharem Mistrzów.

Mam nadzieję, że to będzie rok Juve w Lidze Mistrzów, ponieważ byłoby to nieprawdopodobne zwieńczenie cyklu, który niektórzy zaczęli od pierwszego Scudetto, ale również nagroda dla wszystkich w klubie, za wspaniałą pracę jaką wykonują począwszy od zarządu, kończąc na pracownikach.

Myślę, że na to zasłużyli, ale nawet jeśli sami czują się jeszcze pewniejsi, doskonale zdają sobie sprawę, że nie będzie to łatwe.

Supercoppa? To jedno spotkanie co dużo zmienia. Sam to przeżyłem, bo w przeszłości również mierzyliśmy się z zespołami, które wydawały się od nas słabsze, a mimo to straciliśmy 2 Puchary. Motywacja w takich spotkaniach jest najważniejsza, ponieważ jest tylko 90 minut, nic więcej.

 

źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Przejdź do paska narzędzi