Gracze Juve

einhard | 28 kwietnia 2020

Marchisio: Powiedziałem Pogbie, że popełnił błąd

Claudio Marchisio wyjawił, że wypomniał Paulowi Pogbie błąd, którym było opuszczenie Juventusu na rzecz Manchesteru United. 

W zeszłym roku spotkałem go na prywatnej imprezie i powiedziałem mu, że popełnił błąd, decydując się na odejście do Manchesteru. Powiedziałem mu, że powinien był zostać w ekipie Bianconerich – powiedział Marchisio w wywiadzie dla Sport Mediaset.

Teraz wszystko się zmieniło, pomoc Juve się zmieniła. Mam nadzieję, że wróci, ponieważ byłoby to dobre rozwiązanie dla obu stron. Paul zna Serie A, poprawiłby jakość drużyny, która i tak jest wysoka.

Maurizio Sarri zajmuje z Juve pierwsze miejsce w Serie A, a i tak nie może uniknąć krytyki za wyniki jego zespołu.

Zawsze podobał mi się sposób, w jaki Sarri interpretuje piłkę, zwłaszcza w Napoli, ale podobała mi się jego gra również wtedy, gdy wygrał Ligę Europejską z Chelsea.

W Turynie jest wiele do stracenia i nie jest łatwo przenosić swoje pomysły z jednego klubu do drugiego. Robi to, o co go poproszono: walczy w Lidze Mistrzów i znajduje się na szczycie tabeli Serie A.

Teraz, gdy Marchisio przeszedł na emeryturę, myśli o swojej przyszłej roli w sporcie.

Nie sądzę, że moim przeznaczeniem jest zostać trenerem. Byłoby miło podążać śladami Pavela Nedveda, dołączając do personelu dyrektorskiego, ponieważ były gracz, który zna szatnię i miasto, może działać jako więź między drużyną a klubem.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
OldLady
3 lat temu

Ciekawe co Pogba odpowiedział bo chyba nie przekonywał Markiza, że zrobił krok w przód w karierze…

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi