Prasa

Hu Kers | 17 lipca 2018

Marotta: To transfer Cancelo dał temu początek

Beppe Marotta uważa, że Juventus wykonał fantastyczną pracę przy realizacji transferu Cristiano Ronaldo. Dyrektor Generalny ujawnił, że wszystko zaczęło się od rozmów w sprawie Joao Cancelo.

Marotta odegrał kluczową rolę w zawarciu umowy o wartości 105 milionów euro przez Juve, której przedmiotem była karta zawodnicza Ronaldo, choć docenił wkład całego środowiska Juventusu w tę transakcję. Jednocześnie CEO Starej Damy podkreślił, że to wybór samego Portugalczyka był decydujący.

To była świetna praca całego zespołu, tak. Jeste17m szczęśliwy, bardzo szczęśliwy — powiedział 61-latek w rozmowie dla Corriere della Sera. Prawdziwymi bohaterami tego przedsięwzięcia są piłkarze i akcjonariusze Juventusu. Cristiano Ronaldo pierwszy uwierzył w tę transakcję, był pierwszym, który zaczął działać. To on wybrał Juventus.

Kiedy zdaliśmy sobie sprawę, że możemy skorzystać z tej okazji, akcjonariusze zgodzili się wesprzeć klub. Podkreślam, to była doskonała współpraca całego zespołu. Wszystko zaczęło się, gdy zaczęliśmy negocjować transfer Cancelo, on i Ronaldo mają tego samego agenta, Jorge Mendesa.

Chcemy wyrazić maksymalną satysfakcję i szczęście z powodu transferu Cristiano, a także z powodu jego osobistej decyzji o dołączeniu do Juventusu. Cristiano jest bardzo zadowolony z możliwości gry w jednym z największych klubów na świecie. Zdecydował już nawet, gdzie będzie mieszkał — wybrał piękny apartament w centrum Turynu.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi