Gracze Juve

Hu Kers | 5 stycznia 2019

Matuidi nagrodzony za całokształt swojej kariery (wypowiedzi)

Ostatnim z wyróżnionych na gali Globe Soccer członków Juvetusu był Blaise Matuidi, który poprzez Player Career Award nagrodzony został za całokształt swojej kariery.

Aktualny Mistrz Świata, Wicemistrz Europy, a także Mistrz Włoch przyznał, że 2018 rok z pewnością zapadnie głęboko w jego pamięci.

Jestem niesamowicie szczęśliwy, że się tutaj znalazłem. Jestem dumny, ze otrzymałem takie wyróżnienie. Na takiej scenie, pośród tak wspaniałych ludzi. Dziękuję mojej rodzinie, w szczególności ojcu, który umożliwił mi rozpoczęcie kariery, a także matce za cierpliwość. Dziękuję.

Pytanie naturalnie padły również po zejściu ze sceny. Pomocnik Starej Damy bardzo szczęśliwy z 2018 roku z optymizmem patrzy na kolejny, rozpoczęty właśnie rok.

To był niesamowity rok. Rok, którego z pewnością nie zapomnę. Spełniłem marzenia, o których śniłem jako dziecko. Przybyłem do Juventusu, jednego z największych klubów w Europie i na Świecie. Cieszę się, że udało mi się zdobyć pierwsze trofea z drużyną. Wygrałem również Puchar Świata, to był wspaniały rok.

Zamierzam jednak wygrać kolejne trofea. Chcę Ligi Mistrzów z Juventusem. Scudetto? W lidze włoskiej jest wielu chętnych na zdobycie Mistrzostwa, więc musimy pracować ciężej od pozostałych. Musimy dawać z siebie wszystko grając w barwach Juve.

 

źródła: football-italia, juventus.com

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi