Prasa

maciejovsky | 14 września 2018

Matuidi: Ronaldo najlepszy na świecie

Blaise Matuidi określił Cristiano Ronaldo najlepszym na świecie i pomocnik wierzy, że Portugalczyk pomoże Juve w kluczowych momentach sezonu.

Bianconeri w tym sezonie mają ogromne ambicje: nikt w klubie nie ukrywa, że głównym celem jest zwycięstwo w Lidze Mistrzów.

Ronaldo posiada coś nadzwyczajnego, mówimy przecież o zdobywcy pięciu Złotych Piłek! Możemy powiedzieć, że jest najlepszy na świecie, a posiadanie go w składzie może dać szczęście. Zdecydowanie potrzebne jest jego doświadczenie. Jest kimś, kto dużo wygrał, szczególnie w Lidze Mistrzów i wierzymy, że pomoże nam w kluczowych momentach sezonu. Tym razem będzie po naszej stronie!

Matuidi nie chce jednak wybiegać za daleko w przyszłość, bo Juventus ma trudną grupę.

Nasza grupa jest trudna nie tylko z powodu obecności Manchesteru United, ale również Valencii. To będą dobre mecze dla kibiców, jesteśmy przygotowani, ciężko pracujemy, aby dawać z siebie wszystko w Serie A i Lidze Mistrzów. Mamy bardzo silną drużynę z wieloma graczami, którzy mogą dać coś ekstra w trakcie sezonu. Ostatnio żartowaliśmy sobie z Paulem Pogbą i nawet umówiliśmy się na spotkanie w Manchesterze.

Ostatnio 31-latek nie dość, że strzelił gola Parmie, to asystował przy bramce w meczu reprezentacji Francji z Holandią.

Asystowanie jest częścią mojej pracy. Może lewa strona pomocy nie jest dla mnie idealną pozycją, ale mogę się dostosować. Jestem gotowy dać wszystko dla zespołu. Jeżeli gole padają po moim wkładzie, to jestem jeszcze bardziej zadowolony.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Przejdź do paska narzędzi