Gracze Juve

maciejovsky | 13 września 2022

Mauro: VAR wprowadzono, żeby Juventus przestał wygrywać

Massimo Mauro, skrzydłowy Juventusu w latach 1985-1989, twierdzi, że VAR wprowadzono po to, by uniemożliwić Starej Damie zdobywanie kolejnych tytułów.

Echa skandalu związanego z nieuznanym golem Arkadiusza Milika w meczu z Salernitaną nie milkną, a na temat tego incydentu związanego z pracą sędziów i systemem VAR wypowiadają się kolejni ludzie z piłkarskiego środowiska.

VAR został wprowadzony, aby wpłynąć na Juventus i uniemożliwić mu zdobywanie kolejnych tytułów.

W końcu wygrali cztery kolejne mistrzostwa od czasu wprowadzenia systemu, więc wszyscy zrozumieli, że są najlepsi.

Co mam na myśli – VAR został wprowadzony z nadzieją, że Juventus nie będzie już wygrywał.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
AlexDP
4 miesięcy temu

Nie no, to jakaś paranoja – ta wypowiedź. VAR wprowadzono na całym świecie po to, żeby było sprawiedliwiej, żeby trudniej było przekręcić mecz lub żeby nie dochodziło do absurdalnych pomyłek, które mogą się zdarzać. To, że jakieś zagranie ręką to kwestia interpretacji to ok – odpowiadają za to przepisy, a nie nawet sam sędzia, zawsze będą jakieś kontrowersje. Ale ten system na pewno nie powstał po to, żeby sędzia po uznanym golu na monitorze zastanawiał się nad tym, czy doszło do ,,oczywistego błędu” (to cytat za przepisami) w postaci ,,absorbowania” przez jednego z zawodników uwagi bramkarza i możliwego spalonego. To… Czytaj więcej »

Przejdź do paska narzędzi