Meczowe

einhard | 3 maja 2019

Mazzarri: Możemy spełnić nasze marzenia

Walter Mazzarri nie spodziewa się, że Juventus nie zlekceważy Torino w Derby della Mole.

Derby to derby. – powiedział trener Toro na konferencji prasowej.

Nie jesteśmy zespołem, który Juventus zlekceważy. Są bardzo silnym zespołem i jestem pewien, że będą grać na maksimum swoich możliwości.

Chiellini jest dla nich kluczowym graczem. Gdyby grał przeciwko Ajaxowi, sprawy mogły pójść zupełnie inaczej. Z nami zagra i jest to dowód, że będą grać na sto procent.

W drugiej połowie sezonu mieliśmy kilka dużych nieobecności. Dzięki temu inni gracze mogli znaleźć spójność i więcej miejsca w zespole. Nastąpił wzrost wartości drużyny, co sprawiło, że nie odczuliśmy aż tak bardzo nieobecności ważnych graczy.

Iago Falque ma kolejny problem z kolanem, którego nabawił się podczas naszej ostatniej sesji treningowej. W obronie nie mamy praktycznie żadnego pola manewru.

Mecz z Juve może być prawdziwym krokiem naprzód w naszym rozwoju. Zwycięstwo na ich terenie byłoby naprawdę wspaniałe. Belotti jest naszą siłą napędową. Mam nadzieję, że pomoże reszcie zespołu w nadchodzącym spotkaniu.

Trener zbliża się do końca swojego pierwszego pełnego sezonu w Torino. Jak chciałby ocenić te rozgrywki?

Wolałbym porozmawiać o tym po zakończeniu sezonu. Teraz chcę się skupić na meczu z Juventusem, który będzie dla nas kluczowy. Ciągle możemy marzyć. Samo to jest już dużym krokiem naprzód.

 

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi