Meczowe

einhard | 3 listopada 2019

Mazzarri: Nie zasłużyliśmy na porażkę

Granata zaliczyła jeden z najlepszych występów w tym sezonie, ale i tak została pokonana. Walter Mazzarri jest jednak dumny ze swoich graczy.

Jestem zły, ponieważ nie lubię przegrywać, zwłaszcza gdy na to nie zasłużyliśmy – powiedział trener na konferencji prasowej.

Pod koniec spotkania powiedziałem chłopakom, że jestem dumny z tego, co zrobili dzisiejszego wieczoru, ale od tej pory muszą rozgrywać każdy mecz z takim samym zapałem i głodem zwycięstwa.

Musimy teraz grać tak, jakby każdy nasz przeciwnik nosił koszulki Bianconerich. Jeśli utrzymamy taką postawę, jestem pewien, że punkty zaczną napływać.

Najlepsze szanse Torino pojawiły się po krótko rozgrywanych rzutach rożnych, więc Mazzarri został zapytany o pracę nad takimi schematami.

Przygotowaliśmy kilka rzeczy, ale niestety nie wykonaliśmy ich poprawnie. Nie chcę mówić o tym za dużo, bo możemy spróbować tego ponownie w przyszłości. Mogę jedynie powiedzieć, że nie wykorzystaliśmy w pełni przestrzeni, które otwieraliśmy, łamiąc obronę Juve.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Harun
Harun
4 lat temu

Torino wczoraj pokazało, że w piłkę grać potrafi. Jego słowa pokazują, jaką dodatkową motywację daje gra przeciwko Juve.

Facet z fryzurą niczym Zenek Martyniuk tylko z jednym chyba nie ma racji, że nie zasłużyli na porażkę. W tym wyrównanym meczu jednak wskazałbym na Juventus jako na zespół, który miał pewną przewagę, zwłaszcza w drugie części gry. Statystyki strzałów też wiele mówią – 10 celnych strzałów Juve i 4 Torino.

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi