Inne

Gryfel | 17 sierpnia 2021

Mecz Juventus-Juventus U23 we czwartek

Debiut Juventusu pod wadzą Allegriego w Serie A coraz bliżej. Ostatni test przed meczem przeciwko Udinese, zaplanowano na czwartek 19. sierpnia z drużyną U23. 

Jak ogłoszono w komunikacie prasowym, Bianconeri zagrają we czwartek 19 sierpnia przeciwko drużynie Zauliego do lat 23, aby podsumować przygotowania do sezonu i meczu z Udinese.

Ostatni test przed ligowym debiutem (zaplanowanym na niedzielę 22, o 18:30 w Udinese) odbędzie się w JTC.

Po tym, jak centrum szkoleniowe stało się sceną dla debiutu Juve w meczu towarzyskim z Ceseną, we czwartek, JTC będzie również gościć ostatni przedsezonowy występ podopiecznych Massimiliano Allegriego. Tym razem gramy „u siebie” pod każdym względem: przeciwnikiem będzie Juventus Under 23 prowadzonym przez Lamberto Zauli.

Dla obu drużyn Juventusu będzie to okazja do dokończenia przygotowań z myślą o nadchodzących rozgrywkach. Pierwsza drużyna, po meczach z Ceseną, Monzą, Barceloną i Atalantą, kończy tym samym cykl testów w obliczu rozpoczynających się rozgrywek Serie A w niedzielę na stadionie we Friuli; Drużyna do lat 23 może skorzystać z meczu, aby przygotować sie do pierwszej rundy Pucharu Włoch Serie C przeciwko Pro Sesto, również zaplanowanego na niedzielę (18:00).

Start o 18:00, przy asyście kibiców zaproszonych na trybuny JTC.

Źródło: Juventus.com

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Przejdź do paska narzędzi