Gracze Juve

einhard | 27 maja 2020

Media: Demiral dostępny na wznowienie sezonu!

Tuttomercatoweb podaje, że Merih Demiral wznowił treningi z piłką i jest na dobrej drodze, aby zdążyć na wznowienie sezonu.

Niedługo po zdobyciu bramki otwierającej wynik spotkania w wygranym 2:1 meczu z Romą na Stadio Olimpico, Turek opuścił murawę po niefortunnym upadku. Późniejsze testy wykazały, że obrońca zerwał więzadło krzyżowe przednie i został wykluczony z gry na resztę sezonu.

Pandemia koronawirusa może być szczęściem w nieszczęściu dla 22-latka, którego być może nie ominie końcówka sezonu. Dobrą wiadomością dla obrońcy jest również odroczenie terminu rozegrania Euro 2020.

TMW twierdzi, że Sarri podniósł intensywność treningów Demirala w tym tygodniu, który pracuje nad stopniowym powrotem na boisko. Zawodnik z powodu kontuzji został wykluczony z kadry Juventusu na Ligę Mistrzów i będzie dostępny tylko na rozgrywki krajowe.

Źródło: tuttojuve.com

Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
OldLady
4 lat temu

Nie powinien się śpieszyć. To nie siniak, a jedna z najpoważniejszych z kontuzji wśród piłkarzy.
To samo tyczy się Chielliniego, który i bez kontuzji nie ma najwspanialszej techniki biegu i wygląda nieco pokracznie.

Mamy MDL i wypoczętego Bonusa, których współpraca układała się coraz lepiej. Jest też Rugani, który przecież nie jest jakąś kompletną ciamajdą. Wszyscy będą potrzebni, ale nie na siłę.

anavrin_
4 lat temu

Szybko się pozbierał, trzeba przyznać. Kluczowe to nie szarżować ze zbyt szybkim wprowadzaniem go do gry. Co do kadry na LM, bo to interesujący wątek poboczny, to wydaje mi się, że UEFA dopuści możliwość rewizji kadr zespołów, z uwagi na to, że termin dogrania LM został przesunięty i w tak zwanym między czasie wiele mogło się zmienić, jeśli chodzi o stan zespołów. Chociażby Demiral jest tego przykładem. W normalnych okolicznościach sezon miałby już stracony, a tak będzie dostępny. Czemu więc decyzja podjęta w „normalnych” warunkach przez klub miałaby nie być zrewidowana w obecnych, „wyjątkowych” warunkach? Klub jest tutaj nieco poszkodowany.… Czytaj więcej »

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi