Prasa

einhard | 24 maja 2020

Media: Dochodzenie dotyczące słów Lotito

Według doniesień prokurator FIGC wszczął dochodzenie w sprawie komentarzy prezydenta Lazio na temat ostatniego meczu Juventus-Inter.

26 kwietnia Claudio Lotito rozmawiał z La Repubblica o bieżącym sezonie Serie A i w pewnym momencie stwierdził:

Jestem tylko jeden punkt za Juventusem, a to tylko przez mecz Juve-Inter, który wszyscy widzieli jak wyglądał.

Według Il Tempo fraza ta zainteresowała prokuratora federalnego, który chce zapytać Lotito, co dokładnie miał na myśli. Gazeta twierdzi, że jeśli patron Lazio wskaże konkretne nieprawidłowości, to zostaną one zbadane i wyjaśnione. Jeśli tego nie zrobi, to Lotito może ponieść konsekwencje.

Juventus pokonał Inter 2-0 w meczu, który z powodu pandemii koronawirusa był kilkakrotnie przekładany, a ostatecznie rozegrany został za zamkniętymi drzwiami. Bramki dla Juve zdobyli Aaron Ramsey i Paulo Dybala.

Źródło: tuttojuve.com

Subscribe
Powiadom o
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
OldLady
4 lat temu

Włochy to jednak też stan umysłu. Prokurator będzie dopytywał co miał myśli. To była jasna sugestia, ale postępowania robić ? Przesada.

kelso
4 lat temu

Lolito nie jest sprawiedliwy tym stwierdzeniem ale to nic dziwnego i nienormalnego. Że też włosi się muszą tym zajmować xD

Harun
Harun
4 lat temu

Komedia, istna komedia.

juvino
4 lat temu

Mam wrażenie że to kolejna nagonka na Juve. Albo prokuratura szuka jakiegokolwiek haka na nas… Albo chcą już zakończyć ciągłe spekulacje na temat faworyzowania Juve

anavrin_
4 lat temu

O rany, ale ma bencola.

jacojaco/Kicek12345
4 lat temu

Czytałem, że Covid powstał w JLab!

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi