Gracze Juve

einhard | 11 lutego 2021

Media: Gwiazda Conte zostaje

Tuttosport donosi, że Andrea Agnelli, nie usunie gwiazdy Antonio Conte z Allianz Stadium, pomimo wzmożonych nalegań ze strony fanów.

Gazeta ujawnia, że ​​niektórzy fani Bianconeri naciskają na usunięcie gwiazdy obecnego trenera Interu po sytuacji, która miała miejsce w rewanżowym meczu w ramach Coppa Italia.

Wielu fanów oczekiwało usunięcia Conte z plejady gwiazd, kiedy Włoch dołączył do Interu w 2019 roku, a obecnie temat ten zdaje się powracać. Tuttosport zaznacza jednak, że sam Agnelli ciągle uważa, że zasługi byłego kapitana i trenera Juve mają ciągle przeważać nad obecnym konfliktem.

Źródło: tuttojuve.com

Subscribe
Powiadom o
8 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Monochromatyczny
3 lat temu

Agnelli słusznie się od tego odcina, ktoś w tym konflikcie musi być mądrzejszy. Niech zostawi to kibicom – wysmarują ekskrementami, dorysują dwa kutosy, puszczą na twittera i temat będzie załatwiony w białych rękawiczkach 😉

OldLady
3 lat temu

Jest to jakiś pomysł, ale to nie załatwia sprawy. Nasz stadion – nasza świątynia. Dlaczego mamy w niej wielbić osobę, która nas publicznie obraża?

To jakby w domu ofiar znęcania przez tatusia, nadal w honorowym miejscu wisiało jego zdjęcie i tłumaczono by to faktem, że przecież kiedyś było dobrze (celowo przejaskrawiam, ale założenia są podobne) … Nie trafia to mnie.

Kriksos
3 lat temu

Według mnie gwiazda powinna być zastąpiona gwiazdą z innym nazwiskiem. Ten kloc cały czas sapie na Juve jak Boniek.

Nano
3 lat temu

Teraz nie eiem czego pragnę bardziej – LM dla starej gwardii i stęsknionych nas, czy utrzeć facjatę temu jegomościowi wysyłając na koniec Serie A koszulkę #10 sul campo!

Gryfel
Admin
3 lat temu
Reply to  Nano

why not both?

luque10
3 lat temu
Reply to  Gryfel

Agreed! 😎

Calcio Maestro
3 lat temu

Przecież może sobie na San Siro przykleić. Największe osiągnięcie: wyprostowanie środkowego palca.

clyde_1987_
3 lat temu

Nie ukrywam, że mocno dołuje mnie ten konflikt. Kilkukrotnie pisałem tutaj, że doskonale pamiętam czasy, kiedy to Conte przywdziewał nasze barwy i był jednym z ulubionych zawodników kibiców Juventusu. Jego entuzjazm i przywiązanie do Juve były zaraźliwe i dosłownie nikt nie przewidziałby, że ta historia będzie miała tak obrzydliwą puentę. Usunięcie gwiazdy ze stadionu tylko zaogni sytuację, dlatego jestem za tym, żeby po prostu zostawić tą sprawę.

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi